Yükleniyor...

Connext, 7,5 Milyon Dolar Fon Topladı

Blokchain'de birlikte çalışabilirlik girişimi Connext, stratejik bir finansman turunda 7,5 milyon dolar toplayarak 250 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

fon

Blokchain‘de birlikte çalışabilirlik girişimi Connext, stratejik bir finansman turunda 7,5 milyon dolar toplayarak 250 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Bu fonu kullanarak şirket, uzun vadeli büyüme stratejilerini finanse etmek amacıyla Connext Vakfı’nı kurmayı planlıyor.

Blockchain’de Birlikte Çalışabilirlik Girişimi Connext, 250 Milyon Değerlemeye Ulaştı

Connext, 7,5 milyon dolar daha yatırım alarak, 250 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaştı. Şirket, finansman turuna Polychain Capital, Coinbase Ventures, NGC Ventures, Ethereal Ventures, Polygon Ventures, IOSG Ventures, Fenbushi Capital, KXVC, a_capital, No Limit Holdings, 1k(x), #Hashed, Factor, Scalar Capital ve Dokia Capital gibi yatırımcılar katıldı. Bu son nakit akışıyla birlikte, Connext’in toplam finansmanı 23,5 milyon dolara ulaşmış oldu.

web3 gelistiricisi sortium 775 milyon dolar topladisd

Connext, elde edilen sermayeyi şirketin büyümesini desteklemek, topluluk liderliğindeki girişimleri finanse etmek ve diğer büyüme stratejilerini desteklemek için Connext Vakfı’nı oluşturmak amacıyla kullanmayı planlıyor.

Connext’in kurucusu Arjun Bhuptani, Connext Vakfı’nın ilk projelerinden birinin Connext İyileştirme Önerileri gibi kamu koordinasyon süreçlerini kurmak olacağını ve gelecekte ağın genişlemesi için Connext İyileştirme Önerileri ve diğer altyapı üzerinde çalışan protokol geliştirme ekiplerine hibe sağlamayı hedeflediğini belirtti.

Şubat ayında ikinci sürümünün lansmanından bu yana, Connext 20.000 kullanıcıya sahip oldu ve platformunda 1,2 milyondan fazla işlem gerçekleştirildi. Connext üzerine inşa edilen protokoller arasında Metamask, Planet IX, DODO ve diğer 32 protokol bulunmaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner