Yükleniyor...

Cosmos Konferansı Cosmoverse İstanbul’a Geliyor

Cosmos (ATOM) global konferansı olan Cosmoverse, 2023 ayağını İstanbul'da gerçekleştireceğini duyurdu.

Cosmos Konferansi Cosmoverse Istanbula Geliyor 1

Cosmos (ATOM) global konferansı olan Cosmoverse, 2023 ayağını İstanbul’da gerçekleştireceğini duyurdu.

Kripto kuruluşları, düzenledikleri küresel etkinlikler ile kripto aşığı insanlar ile buluşmaya devam ediyor. Çeşitli organizasyon ve eğlenceli etkinlikler ile toplanan kripto sektörü, geleceğe umut aşılamaya devam ediyor. Bunlardan birisi olan Cosmos, geçtiğimiz yıl düzenlediği Cosmoverse ile dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz yıl Kolombiya’da düzenlenen ve yoğun ilgi gören konferans bu yıl İstanbul’da düzenlenecek.

Cosmos Konferansı Cosmoverse, 2023 için İstanbul Tercihinde Bulundu

Cosmos Konferansi Cosmoverse 2023 icin Istanbul Tercihinde Bulundu

Cosmos (ATOM) global konferansı Cosmoverse, bu yıl düzenlenecek olan etkinlik için İstanbul’u seçti.

Dünyanın her köşesinden iş geliştiricilerini ve iş geliştirmek isteyenleri bir araya getiren global konferans, bu yıl İstanbul’da düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl Kolombiya’da düzenlenen Cosmoverse 2022, kripto hayranları ve blockchain takipçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanmıştı. Küresel bir konferans olan Cosmoverse, bu yıl düzenlenecek olan etkinliğini Türkiye’de gerçekleştireceğini belirtti. Global konferansın resmi Twitter hesabı, İstanbul’a geleceklerinin mesajını verdi.

Etkinliğin tarihleri ise henüz açıklanmadı. Resmi açıklamaların ilerleyen günlerde duyurulması planlanıyor. Ancak topluluk, 2023 yılının üçüncü çeyreğini veya dördüncü çeyreğini işaret etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner