Yükleniyor...

Covid-19 Teorileri: Kiliselerden Bill Gates’e Tepki Geliyor

Bir kilise papazının söylediğine göre Microsoft kurucusu Bill Gates; tüm insanlığın "aşı yoluyla izlenebilir olması ve kripto para madenciliği yapması" gerektiğini savunuyor.

bill gates

Bir kilise papazının söylediğine göre Microsoft kurucusu Bill Gates; tüm insanlığın “aşı yoluyla izlenebilir olması ve kripto para madenciliği yapması” gerektiğini savunuyor.

Discovery Church adlı kilisenin papazı olan Steve Cioccolanti attığı tweet’te, Gates’in ilk hayali olan herkesin evine bilgisayar girmesinin gerçekleştiğini, şimdi sırada bizi nelerin beklediğine bakmamız gerektiğini söyledi.

Covid-19 Teorileri Asla Durmuyor

Cioccolanti, ölümcül koronavirüsün yarattığı tehlikeyi önemsiz göstermeyi seçen dini liderden biri olarak biliniyor.

Florida papazı Rodney Howard-Browne da ölümcül virüsü bir aldatmaca olarak görmüş ve hizmet vermeye devam ederek sosyal mesafelenme kurallarını ihlal etmişti. Sonuç olarak papaz 20 Mart’ta tutuklanmıştı.

5G teknolojisini COVID-19 ile ilişkilendiren kişinin de kripto üzerine çalışan bir papaz olduğu ortaya çıkmıştı. 

İnsan Kripto Madenciliği

Yeni virüs için aşı üretimini finanse ederek aşı geliştirme çabalarına öncülük ettiği için aşı karşıtları, Gates hakkında durmaksızın olumsuz haberler yayıyor. 5G komplo teorisinin savunucuları, Gates tarafından onaylanan aşının bir mikroçip implantı ile geleceğine inanıyorlar.

Cioccolanti artık insan vücudu ile kripto para madenciliği yapılabileceğini söyleyen hayırsever milyarderi azarladı. Papaz, vücut ısısı ve beyin dalgaları ile kripto para madenciliği yapılabileceğini açıklayan yeni Microsoft patentine atıfta bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner