Cronje'nin Fantom'daki (FTM) NFT Pazar Yeri Artion Açıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Cronje’nin Fantom’daki (FTM) NFT Pazar Yeri Artion Açıldı

Yearn Finance’ın kurucusu ve DeFi’ın önde gelen isimlerinden Andre Cronje, Fantom blokzinciri üzerinde Artion adlı bir NFT pazar yeri başlattı.

cronjenin fantom ftm uzerindeki nft pazar yeri artion acildi

Yearn Finance’ın kurucusu ve DeFi’ın önde gelen isimlerinden Andre Cronje, Fantom blokzinciri üzerinde Artion adlı bir NFT pazar yeri başlattı. 

Pazar lideri OpenSea’den farklı olarak tamamen açık kaynaklı bir platform olan Artion, kullanıcılardan NFT’leri basmak ve satın almak için herhangi bir ücret talep etmiyor. Diğer taraftan platform, OpenSea ile oldukça benzer bir ön yüze sahip bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinDesk’e verdiği röportajda Cronje, Artion’ın NFT köprüsü ile sağlam bir zincirler arası pazara hazırlandığını ve her hafta Ethereum, Arbitrum, Avalanche ve Polygon gibi yeni bir zincirde piyasaya çıkacağını söyledi. Cronje ayrıca bu projelerden “erken dönem” hedefler olarak bahsetti. 

Piyasa yorumcuları, bu yeni plaftormu bir vampir saldırısı (vampire attack) olarak yorumladı. Vampir saldırıları DeFi’da oldukça yaygın bir fenomendir ve rakip olan kişi/kurum likidite geçişini hızlandırmak için üstün teşvikler sunar. Örneğin Sushi’nin Eylül 2020’deki saldırısı bunun en ünlü örneklerinden biridir. Bu SushiSwap’in Uniswap’i TVL metriğinde kısa süreliğine de olsa geride bırakmasına neden olmuştu. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x