Yükleniyor...

Crypto Michael: “Ethereum 300 Dolara Ulaşabilir”

Kripto para analistleri Bitcoin'in (BTC) bir sonraki adımı konusunda kararsızken, Ethereum'un (ETH) daha da yükselmeye hazır olduğunu düşünüyorlar.

ethereum 1

Kripto para analistleri Bitcoin’in (BTC) bir sonraki adımı konusunda kararsızken, Ethereum’un (ETH) daha da yükselmeye hazır olduğunu düşünüyorlar. Merkezi olmayan finanstaki büyümenin ETH’nin büyümesi için bir katalizör olacağını savunanlar da var.

Amsterdam Menkul Kıymetler Borsası’ndan bir kripto para birimi analisti ve tam zamanlı trader olan Crypto Michael, Ethereum’un Ağustos veya Eylül ayında 300 dolara ulaşacağını söyledi. Analist, 22 Haziran’da aşağıdaki çizelgeyi paylaşarak “Şimdilik gerçekten iyi gidiyor” diye yazdı. Grafik, ETH 225 dolarlık bölgeyi elinde tuttuğu sürece, Mart ayının en düşük seviyelerinde oluşan yükseliş eğilimi devam ederken 300 dolarlık fiyat noktasına yükselmeye hazırlandığını gösteriyor.

Bu iyimser tahmin BlockTown Capital yönetim ekibinin bir parçası olan John Todaro tarafından da tekrarlandı. Yatırımcı, DeFi platformları “kaçış hızına” ulaştığında Ethereum’un ralliye başlayacağını söyledi.

Yine de herkes Ethereum’da boğa koşusuna ikna olmuş durumda değil. Cold Blooded Shiller kullanıcı adlı analist, geçen hafta ETH’nin 12 saatlik grafiği ve bir momentum göstergesi arasında önemli bir sapmanın oluştuğunu belirtti. Trader, düşüş eğilimi gösteren bir yorumla bir tablo paylaştı.  Ayrıca, Ethereum’un zincirdeki eğilimleri de düşüş gösteriyor.

Bitcoin Bağımlılığı

Önde gelen kripto para birimi diğer dijital varlıkların yönünü belirlediği için Ethereum’un fiyat hareketi de Bitcoin’e bağlı. Ve ne yazık ki BTC’nin hareketinin aşağı yönlü olacağına dair işaretler var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner