Cryptocom, Singapur'da Dijital Varlık Lisansı Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Cryptocom, Singapur’da Dijital Varlık Lisansı Aldı

Kripto para borsası Cryptocom, geçtiğimiz Haziran ayında prensip onayı aldıktan sonra Singapur’daki lisanslama sürecini başarıyla tamamladı.

cryptocom 1

Kripto para borsası Cryptocom, geçtiğimiz Haziran ayında prensip onayı aldıktan sonra Singapur’daki lisanslama sürecini başarıyla tamamladı. 

Borsa 1 Haziran Perşembe günü yaptığı açıklamada, Cryptocom’un Singapur Para Otoritesi’nden (MAS) Dijital Ödeme Belirteci (DPT) hizmetleri için Büyük Ödeme Kurumu (MPI) lisansını aldığını duyurdu. 

Kris Marszalek, Singapur Para Otoritesi’ni Övdü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Crpytocom CEO’su Kris Marszalek: “Singapur Para Otoritesi, dijital varlıklar sektöründe sorumlu inovasyon sağlayan bir düzenleyici olarak dünya çapında bilinmektedir” ifadelerini kullandı. 

MAS, geçen yıl kripto endüstrisindeki kötü davranışlara karşı acımasız ve sert olma sözü vererek, şirketleri onaylamak için yüksek bir çıta belirleyen düzenleyici olarak itibarını pekiştirdi. Bununla birlikte, Coinbase ve Blockchaincom da dahil olmak üzere bir dizi önde gelen kripto şirketi de geçen yıl düzenleyiciden prensip onayı aldı. 

Cryptocom daha önce, Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’ndan (VARA) MVP Hazırlık Lisansı için onay aldı. Borsa bunun yanı sıra, Güney Kore’de Elektronik Finansal İşlem Yasası ve Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcısı lisansı aldı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x