Yükleniyor...

Cardano’da (ADA) Destek Alanına Test Gelir mi?

Bitcoin'deki geri çekilmeden büyük oranda etkilenen coin'lerden biri de Cardano (ADA) oldu, ADA'da tepki yükselişleri görülebilir mi?

Cardano Stablecoini Djed Asiri Teminatli Geliyor

Bitcoin’deki geri çekilmeden büyük oranda etkilenen coin’lerden biri de Cardano (ADA) oldu, ADA’da tepki yükselişleri görülebilir mi?

Birer birer destek seviyelerini kıran altcoin’lerin başında Cardano (ADA) geliyor. 0,38 doların üzerinde kalıcılık sağlayamayan ADA, 0,37 dolar desteğinde de tutunamadı. Direnç ile destek değerlerinin ortasında fiyatlayan major coin’in hangi yöne doğru gideceği merak konusu oldu. ADA için grafik ne durumda? ADA, destek seviyesinden tepki alarak rotasını yukarıya çevirebilir mi?

Cardano (ADA) Grafik Analizi

Bitcoin’deki salınım hareketinden etkilenerek aşağı yönlü fiyatlayan ADA, 0,37 destek seviyesini kırdı. Bu desteğin kırılmasından sonra sıradaki destek seviyesi olan 0,348 dolara bir test gerçekleşebilir mi? 0,38 dolardan red yiyerek geri çekilmeye başlayan major coin, BTC’nin 26.600 dolara gevşemesiyle beraber çöküşe geçti.

ADA, 0,37 dolar direncinin üzerine atamadığı koşulda, aşağı yönlü hareketine devam edebilir. ADA için takip edilebilecek destek noktaları sırasıyla 0,348 – 0,32 ve 0,301 dolardır. Bu değerler, ADA’daki alıcıların aktif olarak rol oynayabileceği seviyeler olabilir. Fiyatın direnç üzerine atmasıyla birlikte ADA için sırasıyla 0,3706 – 0,419 – 0,427 – 0,443 ve 0,461 dolara kadar yükselişler mümkün.

Ekran Resmi 2023 06 01 13.21.42

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner