Yükleniyor...

CryptoPlanes Coin (CPAN) Nedir? CryptoPlanes Coin Token

CryptoPlanes, CryptoCity Metaverse, insanları ve projeleri birbirine bağlayan gerçek dünyaya paralel bir dünyadır.

CPAN

CryptoPlanes, CryptoCity Metaverse, insanları ve projeleri birbirine bağlayan gerçek dünyaya paralel bir dünyadır.

Crypto Cars ve Crypto Planes’e ek olarak, gelecekte Crypto City daha fazla bağlantıya sahip birçok özellik, mod ve gelişmeye sahip olacak.

CryptoPlanes (CPAN) Nedir?

CryptoPlanes, CryptoCars adlı ünlü NFT yarış oyunlarının kurulduğu bir yer olan CryptoCity metaverse’nin bir uzantısıdır. Tüm bunlarla birlikte CryptoPlanes, güzel NFT uçakları ve heyecan verici oyun modları dahil olmak üzere yeni deneyimler getiriyor. Kurucunun isimleri internette dolaşmıyor, ancak madeni para 18 Ekim 2022’de piyasaya sürüldü.

Her düzlem, değiştirilemez bir simge (NFT) ile temsil edilir. Bu jetona sahip olmak, bu Uçakların tek sahibi olduğunuz anlamına gelir.

CryptoPlanes, NFT Token oluşturmak için standart BEP-721 kullanır. Bu, oyuncuların Binance Akıllı Zincir ekosisteminde NFT’lerini kolayca yönetmelerine yardımcı olabilir.

Model kazanmak için oyna

Yeni oyuncuların oyun oynamaya başlamak için Marketplace’ten uçak satın almaları gerekir.

Görevi tamamlarken, oyuncu seviye yükseltmek veya para karşılığı satılabilecek yeni uçak inşa etmek için malzemeler alacak.

Kazan

  • Eğitim, PvC, PvP kazanın
  • Malzemeler/ürünler sat
  • Uçak sat
  • Uçaklara karşı araba savaşını kazanın

Harcama

  • İlk uçağı satın alın
  • Mevcut uçağı yükseltmek için malzeme/eşya satın alın
  • Başka bir uçak satın alın

Tokenomik

  • CPAN, CryptoPlanes belirteç adıdır

CryptoPlanes Ne İşe Yarar?

CryptoPlanes, oyun NFT’ler (uçaklar) ve CryptoPlanes (CPAN) adlı tescilli bir jeton ile çalışır . Bu token, standart (BEP-20) kapsamında Binance Smart Chain ile uyumludur ve oyun içinde yatırım yapacağımız ve para kazanacağımız para birimidir.

CPAN, uçak malzemeleri satın almak ve satmak için dahili bir ödeme yöntemi olarak kullanılacak ve turnuvalar ve standart görevler oynamak için bir ödül olarak verilecek. Ayrıca, bu token ile yılda %200’lük bir getiri için bir stake oluşturabilirsiniz.

Son olarak, Gate.io veya Pancakeswap gibi merkezi olmayan borsalarda CPAN’ı diğer kripto para birimleriyle değiştirebilirsiniz.

Şimdi, bu jetonu almak için savaşları kazanmanız ve uçaklarınızı eğitmeniz gerekecek. Eğitim, diğer insanların uçaklarıyla yarıştığınız bir yarış tarzında simüle edilir. Her uçağın dört istatistikleri, gücü, havası, hızı ve yakıtı vardır, bunlar ne kadar yüksekse, uçak eğitim veya savaş başına o kadar fazla para üretecektir.

Yakıt çok önemlidir, çünkü her antrenman biraz tüketir, bu nedenle günde yalnızca hafif bir miktar antrenman yapabilir veya savaşabilirsiniz. Yakıt her 24 saatte bir yeniden doldurulur, bu nedenle daha hızlı para kazanmak için daha fazla uçağa sahip olmak iyi bir fikirdir.

Oynamak için, web sayfasının üst kısmındaki “planlar” düğmesine tıklamanız gerekir, orada uçağınızı seçin ve “eğitim“, “PVC” veya “PVP” seçeneğini seçin. Ardından, CAPTCHA’yı çözmeyi gerektiren ücretsiz seçenek veya sahip olduğunuz her uçak için bir CPAN tüketen “premium” ve hızlı seçenek arasında seçim yapmalısınız.

Birkaç saniyelik simülasyondan sonra uçağınız sizin için, malzemeler ve CPAN’lar için deneyim kazanacaktır. Basit bir uçak günde yaklaşık 100 CPAN alabilir.

Malzemelerle daha fazla CPAN elde etmek için uçağınızı geliştirebilir ve bunlarla daha iyi temel istatistiklere sahip olabilecek daha fazla uçak satın alabilirsiniz. Bu, daha fazla ödül için günde daha fazla antrenman yapabilmeniz veya savaşabilmeniz için artırılmış yakıt kapasitesini içerir.

Bu evrenin hikayesi CryptoCars’ın devamı niteliğindedir, uzaylılar değerli yeşil yakıtı aramak için Dünya’yı istila eder. Gezegeni savunacak olan her oyuncunun uçağıdır, bu yüzden antrenman yapmamız ve savaşmamız gerektiği doğru.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner