Yükleniyor...

Avustralya Açık Metaverse’ü Kullanıcılara Bugüne Kadarki En Başarılı Decentraland Deneyimini Sunuyor

Run It Wild'ın verilerine göre, metaverse denemesi günde yaklaşık 4.

ao decentraland

Run It Wild’ın verilerine göre, metaverse denemesi günde yaklaşık 4.000 ila 5.000 benzersiz ziyaretçi çekiyor. Rakamlar ayrıca Grand Slam Oval Ekranlarında yaklaşık 28.286 aktif ziyaretçi katılımı olduğunu bildirdi.

Avustralya Açık’ın (AO) Decentraland’de yer alan metaverse’ü, son rakamlara göre, kullanıcılara bugüne kadarki en başarılı Decentraland projelerinden biri haline gelebilecek bir deneyim sunuyor.

AO tarafından sanal alan tasarlamak için seçilen şirket Run It Wild tarafından Pazar günü sağlanan veriler, metaverse deneyinin günde yaklaşık 4.000 ila 5.000 benzersiz ziyaretçi çektiğini gösteriyor. AO’nun metaverse’ü, Grand Slam Park ve Rod Laver Arena dahil olmak üzere Avustralya, Victora’daki Melbourne Park’ın sanal bir rekreasyonunu içeriyor.

AO’nun Decentraland projesinin başlamasına dokuz gün kala Run It Wild, sanal deneyin Ekim ayında Metaverse Festivalini geçerek Decentraland’de gerçekleşen en yüksek katılımlı etkinliklerden biri olması beklendiğini söyledi.

Rakamlar ayrıca, Grand Slam oval ekranlarında yaklaşık 28.286 aktif ziyaretçi katılımı olduğunu bildirdi. Şirket, 150 ülkeden en büyük izleyici kitlesinin ABD’den (%20) ve Avustralya’dan (%15) geldiğini söyledi.

Avustralya’nın en popüler eğlence programı “The Today Show” da AO’nun metaverse’ünden bahsederek, deneyimi daha geniş kitlelere anlattı. Önde gelen yerel medyanın bu adımı, bu tür programların popülaritesi ve metaverse ile ilk kez deney yapan yeni kullanıcıları çekme kapasiteleri göz önüne alındığında, Run It Wild ve Decentraland için büyük bir kazanç.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner