Yükleniyor...

CryptoTab Browser Nedir? Tarayıcıdan Bitcoin Kazanabilirsiniz

Bugün CryptoTab Browser nedir, CryptoTab nasıl yüklenilir, CryptoTab Browser üzerinden nasıl Bitcoin kazanılır ve CryptoTab Browser ile ne kadar para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

maxresdefault 3

Bugün CryptoTab Browser nedir, CryptoTab nasıl yüklenilir, CryptoTab Browser üzerinden nasıl Bitcoin kazanılır ve CryptoTab Browser ile ne kadar para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser, internette gezinirken Bitcoin (BTC) madenciliği yaparak gelir elde etmenize olanak sağlayan bir tarayıcıdır. Sitede gezinirken madencilik yapabilir ve karşılığında Bitcoin kazanabilirsiniz.

images

CryptoTab Browser Nasıl İndirilir?

CryptoTab Browser, Microsoft, Android ve iOS işletim sistemlerinde yüklenebilir. Microsoft’ta yüklemek için, internet sitesinin indir kısmına basmanız yeterlidir. iOS sistemleri için Apple AppStore’dan yüklenebilen tarayıcı, Android işletim sistemine sahip telefonlar için Google Play Store’dan kolayca yüklenebilir.

CryptoTab Browser İle Bitcoin Madenciliği

Farklı cihazlara CryptoTab’i yükledikten sonra, internet aramalarınızı CryptoTab üzerinden yaptıktan sonra Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Cryptotab browser 1

Yani siz video izlerken, internette gezinirken ve çalışırken tarayıcı açık olduğu sürece Bitcoin (BTC) madenciliği yapıp kazanabilirsiniz. Eğer bilgisayarı sisteminizi kapatmayıp CryptoTab Browser’ı açık tutarsanız tüm gece boyunca siz uyurken Bitcoin madenciliği yapıp Bitcoin’lerinizi artırmanıza olanak sağlar.

CryptoTab Browser İle Nasıl Bitcoin Kazanabilirsiniz?

Ayrıca, hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan CryptoTab’e girip hesaplama gücünüzü artırarak kazanacağınız Bitcoin tutarını kolayca artırabilirsiniz. Bilgisayardaki gibi, telefonunuzu kapatmadığınız sürece CryptoTab’i aktif halde tutarak yattığınız yerden Bitcoin kazanmanıza katkı sağlar. Son olarak, işlem gücünüz karşılığı elde ettiğiniz Bitcoin’lerden herhangi bir kesinti yapılmaz.

CryptoTab Browser’ın Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik ve Filtreler

CryptoTab, çoklu kullanıcı hesaplarına kendilerine ait profilleri, verileri ve şifreleri güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar. Eğer şüpheli IP aktiviteleri ve zararlı yazılımları fark ettiyse sizleri internetteki sahtecilik ve diğer tehditlere karşı koruma sağlar.

Pencereler ve Sekmeler

CryptoTab, kullanıcı arayüzünüzü kendi tercihinize göre uyarlamanıza olanak sağlar. Kısacası, özel sekmeleri ve grupları ayarlayabilir, ekranda istediğiniz yere kaydırıp kaydedebilirsiniz. Hatta, yeni sekmeleri kendi tercihinize göre oluşturabilir ve kullanışlı parçacıkları ve hatırlatıcıları ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Böylece, kendinize özgü kullanıcı tecrübesi oluşturmuş olursunuz.

Adres Sekmesi

Bilinen internet tarayıcılarının aksine, internet sekmesine herhangi bir internet sitesinin adresini yazdıktan sonra, hatırlatıcılarınıza ulaşabilir ve sitenin güvenliği konusunda bilgi edinebilirsiniz. Hatta ekstradan bir şey yapmanıza gerek kalmadan, sadece adres çubuğuna bakmanız yeterli. Böylece, farkında olmadan zararlı yazılım bulunduran internet sitelerine karşı kendinizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Arama

Google’da arama yaparken gizli sekmede sadece girdiğiniz siteler gözükmez. Ya da Opera tarayıcı kullanırken adresiniz hiçbir şekilde gözükmez. Ama CryptoTab’de tamamen gizli ve güvenli arama yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca arama önerileri ve konumunuzun takip edilip edilmediği konusunda endişelenmek zorunda değilsiniz. Sadece, tercihinize göre bir arama motoru ve tercihlerinize bağlı oluşturacağınız ayarlar yeterlidir.

CryptoTab’in Ek Özellikleri

CryptoTab’in ana özelliği Bitcoin madencilik algoritması olsa da, birden fazla cihaz bağlanarak madencilik faaliyetinizi hızlandırabilirsiniz. Eğer direk kâr almak isterseniz, limit olmaksızın elinizdeki Bitcoinleri satabilirsiniz ve paranızı tercih ettiğiniz banka hesabına aktarabilirsiniz. Eğer işlemleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Son olarak, CryptoTab ortaklık programı aracılığıyla Bitcoin kazançlarınızı olabilecek en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.

Cloud Boost

Sadece internet tarayıcınızı açık tutup internette gezindikçe Bitcoin kazanmak güzel olabilir. Ama Cloud Boost kullanarak normal yollardan elde edeceğiniz Bitcoin miktarını, madenciliği 10 kata kadar hızlandırmanız sonucu 10 katına kadar kazanabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak farklı hızlandırmaları kullanarak, hesabınıza bağladığınız cihazlar üzerinden kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

CryptoTab Ortaklık Programı Nedir?

CryptoTab ortaklık programı, sizin ağa sağladığınız kullanıcı sayısına bağlı olarak Bitcoin kazanmanıza olanak sağlar. Öncelikle, sizin özel linkiniz üzerinden farklı kullanıcıları davet etmeniz lazım. Sonra, sizin attığınız davet linkinden gelenler sizin madencilik havuzunuzun üyesi olurlar. Böylece sizin madencilik havuzunuzdaki üyeler internette gezindikleri süre boyunca madencilik yaparlar. Son olarak, kullanıcı aktivitesi ve ağınızın büyüklüğüne göre komisyon ücreti kazanırsınız.

CryptoTab Browser Ne İşe Yarar?

CryptoTab, siz internette güvenli bir şekilde gezinerek Bitcoin kazanmanıza olanak sağlar. Çoğu arama motorundan ziyade, sizi takip etmez ve güvenli bir şekilde Bitcoin kazanmanıza yardımcı olur. Son olarak ortaklık programı sayesinde daha da fazla kazanıp kendi gelirinize büyük bir ekleme yapmanızı sağlar.

CryptoTab Browser’dan Bitcoin Çekim Limiti

CryptoTab Browser’da Bitcoin çekiminde herhangi bir üst limit olmasa da, çekim yapabilmek için hesabınızda en az 0.00001 BTC’nin olması lazım. Genelde çok düşük bir miktar olarak görülmesine rağmen, çoğunlukla ilk gün internette gezindiğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz rakam olarak görebilirsiniz. Kısacası, ortalama bir günlük CryptoTab Browser’daki gezintiniz sonucu çıkarttığınız BTC’leri çekebilirsiniz.

CryptoTab Browser ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Genel olarak kullanıcıların ne kadar para yapabileceğiyle alakalı herhangi bir limit yokken, hesaplamalar genel olarak günlük 7 cent olarak gösteriyor. CryptoTab Browser’ın verilerine göre bir ayda 2.1 dolar, yılın sonunda 25 dolara kadar kazanmak mümkün. Tabi ortaklık programı ve diğer takviyeleri hesaba katmıyoruz. Eğer ortaklık programına katılırsanız, 10 kata kadar işlem gücünü artıran takviyeler kazanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner