Yükleniyor...

Cryptsy, Dolar ile Alım-Satımı Başlatıyor

Altcoin borsası Cryptsy, alım-satım konusunda yenilik yaparak, dolar ile alım-satım desteğini getiriyor.

Altcoin borsası Cryptsy, alım-satım konusunda yenilik yaparak, dolar ile alım-satım desteğini getiriyor. 1 Temmuz 2014 (bugün) hizmete girecek olan bu destek sayesinde, dünyanın çoğu konumundaki kullanıcılar kriptopara alım-satımlarında USD (dolar) kullanımı da yapabilecekler.

Cryptsy, dolar ile alım-satım imkanını şu mesaj ile kullanıcılarına iletiyor:

Dolar ile Alım-Satım Yakında Başlıyor
1 Haziran tarihinde, dünyadaki çoğu konumda dolar ile alım-satım desteği başlayacaktır. Eğer hâlâ hesabınızı onaylamadıysanız, bu yeniliğin gelmesi, onaylama için iyi bir zaman olabilir.”

Dolar ile alım-satım uzun bir süredir Cryptsy’de konuşuluyordu. Bu destek ise sadece Cryptsy’nin onaylı kullanıcıları için geçerli olacak. Bunun sebebi ise, dolar ile işlem yapmanın bazı otoriteler tarafından takip edilmeye yol açması. Dolar ile alım-satım desteği, Cryptsy borsası için büyük bir risk taşısa da; onaylı kullanıcıların bilgileri exchange sitesinin elinde olduğundan dolayı, dolandırıcılık ve finansal terörizm içerikli konularda devlet otoritelerinin kullanıcı hakkındaki bilgileri alması kolaylaşacak.

Kaynak: newsbtc

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner