Yükleniyor...

Bitcoin Açık Artırması, Fiyatta Hareketlenmeler Yarattı

30 Haziran 2014 tarihinde, kazanan teklif verenlerin açıklanacağı (direkt olarak, halka açık değil) US Marshals’sın Bitcoin açık artırması, Bitcoin fiyatında yükselişe neden oldu

30 Haziran 2014 tarihinde, kazanan teklif verenlerin açıklanacağı (direkt olarak, halka açık değil) US Marshals’sın Bitcoin açık artırması, Bitcoin fiyatında yükselişe neden oldu. Dün gece BTCTürk borsası üzerinde 1331.99 TL’den kapanış yapan Bitcoin fiyatı, bugün de en yüksek 1355 TL’yli görerek, iki günde %8 artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin bu haberlere göre değiştiğini söylemek zor, çünkü bazı büyük yatırımcılar, Bitcoin dünyasındaki haberleri kullanıp piyasayı manipüle etmekte olabilirler.

US Marshals, kazanan teklif verenleri halka açık olarak paylaşmayacağını belirtirken, bazı teklif verenler için açık artırmanın iyi gitmediği belirtilerini görebilmekteyiz. Bunlardan biri de SecondMarket ve Bitcoin Investment Trust CEO’su Barry Silbert oldu. Twitter hesabındaki duyurusuna göre Barry Silbert, açık artırmada satılan Bitcoin bloklarına verdiği tekliflerin hiçbirinin kazanamadığını belirtmiş.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x