Yükleniyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Alması Hakkında Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması hakkında konuştu.

cumhurbaskani erdogan elon muskin twitteri satin almasi hakkinda konustu 6

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması hakkında konuştu. Erdoğan, “Elon Musk 44 milyar dolar verdi diye Twitter’daki olumsuzluklar meşrulaşmaz” ifadelerini kullandı.

HaberTürk tarafından aktarılan bir habere göre Erdoğan, Suudi Arabistan ziyareti dönüşünde gazetecilerin sorduğu soruları cevapladı. Elon Musk’ın kripto dünyasında ses getiren Twitter hamlesini de ele alan Erdoğan, Musk’ın 44 milyar dolar vermesinin Twitter’daki olumsuzlukları meşrulaştırmayacağını söyledi. Bilindiği gibi, Erdoğan’ın Twitter’a yönelik olumsuz bir yaklaşımı bulunuyor. Erdoğan konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medya konusunda doğrusu benim yaklaşımım olumlu değil, sosyal medyaya pek olumlu bakmıyorum. Şimdi, Elon Musk 44 milyar dolar verdi diye Twitter’daki olumsuzluklar meşrulaşmaz. Örneğin Trump’ın Twitter ile ilgili mücadelesinde neler yaşandığını gördük. Ben daha önce de söylüyordum ‘Twitter cıvıtır’ diye.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner