Yükleniyor...

Curve Finance kurucusu kimlere token sattı?

Curve Finance (CRV) kurucusu Michael Egorovo'un 50 milyon dolarlık likidite kaynakları paylaşıldı.

düşüş

Curve Finance (CRV) kurucusu Michael Egorovo’un 50 milyon dolarlık likidite kaynakları paylaşıldı.

Nansen araştırma analisti Sandra Leow, Egorov’un Curve DAO (CRV) satışı gerçekleştirdiği kaynakların listesini yayımladı. Toplamda 50 milyon dolarlık CRV’yi ortalama olarak 0,40 dolardan satan Egorov, bu hamlesiyle dikkat çekti. Fakat satış, üç ile altı aylık bir hak ediş sözleşmesi içeriyor. Bu durum haricinde fiyat 0,80 dolara ulaşırsa satış gerçekleştirebilir.

Michael Egorov’un likidite kaynaklarında çarpıcı isimler yer alıyor

Sosyal medya paylaşımlarıyla tanınan Nansen araştırma ekibinden Sandra, Egorov’un likidite kaynaklarını paylaştı. Birçok kaynağın cüzdan adresi bilinse de, bu cüzdanların kime ait olduğu henüz bulunamadı. Listede en dikkat çekici isim Tron (TRX) blockchain kurucusu Justin Sun ve DWF Labs oldu. Sun, 5 milyon dolarlık CRV alımı yaptı. DWF Labs ise toplamda 2,5 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.

Curve Finance kurucusu Michael Egorov’a ait likidte kaynakları şimdilik bu şekilde gözüküyor. Fakat, CRV adına problemlerin devam etmesi, başta swap havuzu olmak üzere sektördeki birçok alanı etkileyecektir. Bu da sürekli bir likidte arayışı anlamına geliyor. Bitcoin fiyatında da geri çekilmelere yol açan CRV krizinin nereye gideceği merakla bekleniyor.

Ekran Resmi 2023 08 02 09.18.00

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner