Yükleniyor...

Custodia Bank CEO’su: Kripto Çöküşüne Kötü Oyuncular ve Düzenleyiciler Neden Oldu

Custodia Bank CEO'su Caitlin Long kripto çöküşü hakkında konuştu.

custodia bank ceosu kripto cokusune kotu oyuncular ve duzenleyiciler neden oldu 6

Custodia Bank CEO’su Caitlin Long kripto çöküşü hakkında konuştu. Long, kripto para piyasasındaki büyük düşüşe kötü niyetli oyuncular ve düzenleyecilerin neden olduğunu söyledi. 

Caitlin Long, CoinDesk TV’nin “Bitcoin Hakkında Her Şey” programında kripto piyasası hakkında açıklamalarda bulundu. Çöküşün öngörülebilir olduğunu söyleyen Long, kripto para birimlerimlerinden yararlanma eğilimlerinin 2018’den bu yana ortaya çıktığını ve düzenleyicilerin kötü niyetli oyunculara erken müdahale etmediği ve iyi niyetli şirketleri ise onaylamadıkları için suçlu olduklarını söyledi. Long konu hakkında şunları söyledi:

“Düzenleyiciler, iyi niyetli oyunculara olması gerektiği gibi yeşil ışık yakmıyorlar, kötü oyuncuları ise olması gerektiği gibi yargılamıyorlar.”

Long ayrıca kaldıracın sektör için sorun teşkil ettiğini söyledi ve ekledi:

“Her şeyin ortadan kalktığını görmeyi tercih ederim. (…) (Bunun yerine) kaldıraçsız bir iş modeline dayalı olarak (sektörü) yeniden inşa edin.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner