Yükleniyor...

CZ: Binance Voyager’a Bir Teklifte Daha Bulunacak

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ) Bloomberg'e verdiği bir röportajda Binance'in Voyager'a bir teklif daha vereceğini aktardı.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Bloomberg’e verdiği bir röportajda Binance’in Voyager‘a bir teklif daha vereceğini aktardı.

CZ röportajda ayrıca, Binance US ve FTX konusuna da değindi. Kripto para dünyasını derinden sarsan FTX’in iflası ve ardından gelen hacklenme olayı sonrasında kripto para fiyatları ciddi düşüş yaşarken bu dönemde ekosistemin paydaşlarından sorun yaşadıklarına dair açıklamalar geldi.

CZ: Binance’in Amerika’da Sorunuz İşleyen Birçok Kuruluşu Bulunuyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bloomberg’e verdiği bir röportajda kripto para dünyasındaki son gelişmeleri değerlendirdi ve Binance’in konumu hakkında konuştu.

CZ, Binance’in Voyager’a bir teklif daha vereceğini aktardı. CZ, röportajda gündemi değerlendirirken şunlara değindi:

“Bence Amerikalı düzenleyicileri bizi teklif vermenin dışına itmeye çalışıyor. Binance’in Amerika’da sorunsuz bir şekilde çalışan birçok kuruluşu bünyesine kattı. Binance’in Voyager’a teklif vermesi konusunda herhangi bir problem bulunmuyor. Binance bir Çin firması değil. Çin ile herhangi bir bağlantımız yok. Bunu çok kez ifade etmeme rağmen ben Çinli göründüğüm için insanlar böyle düşünebiliyor. Şunu da söylememde fayda var 30 yıldır Kanadalıyım. Son olarak FTX’in durumu devam ettirememesi üzerine Binance US, Voyager’a bir teklifte daha bulunacak ve bunun nasıl ilerleyeceğini göreceğiz.”

CZ, röportajda Binance Holding Ltd.’nin sektör için ayırmayı hedeflediği 1 milyar dolarlık fonun eğer yeterli olmazsa hedefin daha da yükseltilebileceğini söyledi. CZ röportajda FTX hakkında şunları söyledi:

“Aslında bu konuda biraz kendimi suçluyorum. FTX’in bu kadar büyümesine izin verdik. Daha önceden nasıl olduğunu sorgulamamız gerekirdi.”

FTX’in iflasının ardından kripto para dünyasında Binance konumunu daha da sağlamlaştırırken, CZ de kullanıcılar gözünde kriptonun kullanıcısı olarak görülmeye başlandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner