Yükleniyor...

CZ: SBF, Tarihin En Büyük Dolandırıcılarından

Binance CEO'su Changpeng Zhao, FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried'ın tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olduğunu söyledi.

CZ SBF Tarihin En Buyuk Dolandiricilarindan

Binance CEO’su Changpeng Zhao, FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried‘ın tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olduğunu söyledi.

Binance CEO’su, Twitter üzerinden paylaştığı bir tweet dizisinde, FTT ile ilgili 6 Kasım tarihli tweet’inin FTX’in düşüşünden sorumlu olduğu iddialarını reddetti. Aynı zamanda, ortaya çıkan desteksiz görüşlere yanıt verdi.

CZ: SBF Usta Bir Manipülatör

Binance CEO’su CZ, son dönemlerde ortaya çıkan yanlış anlatılarla ilgili iddialara açıklık getirmek için Twitter’da paylaşım yaptı.

CZ, FTX kripto borsasının çökerek bir milyondan fazla alacaklıyı zora sokmasının ardından Sam Bankman-Fried’ı tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olarak damgaladı. Ayrıca kendilerini kötü adam olarak nitelendirdiğini söyleyen CZ, medya ve kanaat önderleri söz konusu olduğunda da SBF’nin usta bir manipülatör olduğunu söyledi.

Bunlara ek olarak CZ, 6 Kasım’da attığı bir tweet ile FTX’i yok ettiği ve Binance’in rakip borsanın yerel token’ı FTT’deki varlıklarını tasfiye edeceği iddialarını reddetti.

Hiçbir sağlıklı işin tweet ile yok edilemeyeceğini belirten CZ, kriptonun kurtarılmaya ihtiyacı olmadığını belirtti. CZ’ye göre kripto iyi ve bu merkezsizleşmenin güzelliği. Binance CEO’su, yalnızca kriptonun bir parçası olduklarını, son olaylar nedeniyle nakit sıkıntısı çekebilecek diğer iyi projelere yardım etmek istediklerini ve bunun herkesin yararına olacağına sözlerinde yer verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner