Yükleniyor...

CZ, Voyager Anlaşmasından Çekilmeyi Düşünüyor

Binance'in CEO'su Changpeng "CZ" Zhao, ABD incelemesinin ardından anlaşmadan çekilmeyi düşünüyor.

binance ceosu cz kullanicilari veri sizintisina karsi uyardi

Binance’in CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, ABD incelemesinin ardından anlaşmadan çekilmeyi düşünüyor.

CZ, attığı bir Tweet’te Voyger anlaşmasından ayrılmayı düşündüğünü ima etti. CZ, bu işlemin sonlandırılılabileceğini söyledi.

CZ, Voyager Anlaşmasından Çekilmeyi Düşünüyor

Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao attığı bir Tweet’te, Binance’in iflas etmiş kripto kredi kuruluşu Voyager Digital‘i satın almak için borsanın ABD kolu tarafından kabul edilen bir işlemi sonlandırmayı düşünebileceğini söyledi.

ABD’deki bir dizi düzenleyici Aralık ayında imzalanmasından bu yana, Voyager’ın varlıklarını daha önce 1 milyar dolar değerindeki bir işlemle Binance.US’a satılacak anlaşmaya itiraz etti. Binance Holdings Ltd.’nin 2019’da ülkede faaliyet gösterme ve Binance.US’i ayrı bir şirket olarak kurma yetkisi bulunmamakta.

“Belki de çekilmeliyiz?” Changpeng Zhao, başka bir kullanıcının Voyager ile anlaşma hakkındaki gönderisine atıfta bulunan bir Tweet’e alıntılayarak yazdı.

Binance.US sözcüsü ise konu hakkında şunları söyledi:

“Voyager işlemine bağlı kalmaya devam ediyor.”

Zhao’nun Tweet’i, hem Demokratları hem de Cumhuriyetçileri temsil eden ABD Senatörlerinin CEO’ya ve Binance.US patronu Brian Shroder’a Binance ile Binance.US’ten mali durumlarının ve mevzuatlara uyumluluğunu sürdürme çabalarının ayrıntılı bir hesap vermelerini talep eden bir mektup yazmalarından günler sonra geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner