CZ'den Üst Düzey Yöneticilerin Ayrılışına Cevap: FUD! • Coinkolik
Yükleniyor...

CZ’den Üst Düzey Yöneticilerin Ayrılışına Cevap: FUD!

Binance CEO'su Changpeng Zhao, üst düzey yöneticilerin ayrılışlarını FUD olarak nitelendirerek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao, üst düzey yöneticilerin ayrılışlarını FUD olarak nitelendirerek, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Binance’in baş strateji sorumlusu olan Patrick Hillmann, şirketten ayrılması üzerine birçok iddialar ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde de bazı kripto borsalarına ait personel verilerini yayınlayan bir şirket, Binance çalışanlarını mutsuz şeklinde nitelendirmişti. Popüler kripto borsasının CEO’su CZ ise, üst düzey yetkililerin ayrılışlarını FUD olarak değerlendirdi. Ayrıca bu durumların, normal personel değişiminin bir parçası olduğunu iddia etti.

Binance Borsa Satin Alimi icin Masaya Oturdu

Üst Düzey Yöneticiler Binance’ten Ayrılıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’ten ayrılan yetkili isimler arasında genel danışman Han Ng, Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann ve Uyumdan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Steven Christie’nin bulunduğu raporlandı. Şirketteki ayrılıklar, Binance’in 2021 yılında global soruşturmalara ve istihbarata odaklanması amacıyla eski bir IRS ajanı olan Matthew Price’ı işe aldıktan sonra gerçekleşti.

Bu denli yetkili isimlerin Binance’ten ayrılıyor olması, kripto topluluklarında büyük bir tartışma konusuna zemin hazırladı. Ayrılıkların ilerki süreçlerde Binance’i etkileyip, etkilemeyeceği ise merak konusu oldu. Tüm bunlara rağmen CZ, klasik bir şekilde sakinliğini koruyarak FUD mesajını verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x