Yükleniyor...

Daha Geniş Dijital Para Birimi Düşüşü Sırasında Ether Fiyatları 190$ Altına Düştü

Dijital para birimi piyasalarında daha geniş bir düşüş meydana gelirken Ether fiyatları da 190$ altına düştü.

dusmek

Dijital para birimi piyasalarında daha geniş bir düşüş meydana gelirken Ether fiyatları da 190$ altına düştü.

CoinDesk verilerine göre basım zamanına kadar fiyat neredeyse 183$’ı buldu, günü 210.81$ ile açıp kabaca 13%’lük bir düşüş yaşadı.

WordCoinIndex’e göre, Ether(Ethereum ağının dijital para birimi); dünyanın en hacimli jeton alış satışçısı Güney Kore merkezli Bithumb’da 183.41$’dan işlem görüyor.

Bu düşüş, Ether’in 200$ altına düşmesi ve 40 günlük düşüşünden üç gün sonra meydana gelerek Haziran ayı başlarında görülen 400$-küsur fiyatlarından sonra 50%’den fazla düşüşü temsil ediyor.
CoinDesk verilerine göre; Mayıs ayında ilk defa 100$’ı geçtikten sonra 14 Haziran’da fiyatlar hali hazırda 300$ üzerindeydi.

Ether fiyatlarındaki düşüş, dijital para birimi piyasalarında son günlerde meydana gelen daha geniş bir düşüş sonrası görüldü. CoinMarketCap.com’un verileri, tüm dijital para birimlerinin kolektif piyasa sermayelendirmesinin, geçen ay 115 milyar $’a tırmanışının ardından 80 milyar $ altına düştüğünü ortaya koydu.

Bitcoin fiyatları, basım zamanında neredeyse 6.5% düşerek günü 2.364,52$ ile açıktan sonra 2.209,41$’a geriledi.

Düzeltme: Bu makale, tüm dijital para birimlerinin kolektif piyasa sermayelendirmesinin 80 milyon $ yerine 80 milyar $ altına düştüğünü belirtmek adına düzeltilmiştir.

 

Kaynak: CoinDesk

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner