Yükleniyor...

Dave Portnoy Yeniden Chainlink Alabilir: LINK Yeniden Ralliye mi Gidiyor?

Chainlink, 13.

Dave Portnoy Yeniden Chainlink Alabilir LINK Yeniden Ralliye mi Gidiyor

Chainlink, 13.00 dolarlık bölgede güçlü bir destek bölgesinde duruyor. Varlığın buradaki her düşüşü, güçlü bir toparlanma görmesine neden oldu.

Analistler, son birkaç gün boyunca bu seviyeye yönelik çok sayıda güçlü reaksiyonun, kripto para biriminin kısa vadeli teknik gücü için olumlu bir gelişme olabileceğine dikkat çekti.

Bir trader LINK’in 16.00 dolar civarında hala ağır bir dirençle karşı karşıya olduğunu ve bunun önümüzdeki günlerde veya haftalarda, yaklaşık 14 ile 16 dolar arasında bir işlem aralığı oluşturmasıyla sonuçlanabileceğini belirtiyor.

Başka bir trader, kripto para birimi hakkında daha iyimser bir görünüm sunuyor ve bir miktar dirençle karşılaşmasına rağmen, mevcut fiyatının hemen altındaki güçlü desteğin Chainlink’i 19.00 dolara yükselten bir ralli görevi görmesini beklediğini açıklıyor.

Bu ralli, yakın zamandaki zayıflığının bir sonucu olarak ortaya çıkan neredeyse tüm kayıpları silebilir.

Bu olasılığın gerçekleşmesi için LINK, 13.50 doların üzerinde tutmaya devam etmelidir.

Chainlink’te Boğalar 13,0 Dolar Bölgesini Savunurken Ticaret Aralığı Oluşturmaya Başladı 

Yazım sırasında kripto para varlığı 14.60 dolardan işlem görüyor. Bu fiyat seviyesi, son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Geçtiğimiz hafta boyunca LINK, birkaç kez 13.50 dolara kadar düştü ancak 14.00 doların altındaki her kırılma oldukça kısa sürüyor ve ardından ani bir toparlanma izliyor.

Bu bir analistin, alt sınır desteğinin ve Chainlink’in 16.00 dolarlık kısa vadeli direncinin üst sınır olmasıyla bir ticaret aralığının oluşabileceğini gösteriyor.

Boğalar 13.50 Dolar Seviyesini Savunursa LINK’te Ralli Olabilir

Başka bir analist , Chainlink’in yakın vadede 19.00 dolara yükseldiğini görebileceğini, ancak bu gücün 13.50 doların altına düşmesi durumunda geçersiz olacağını açıkladı.

Dave Portnoy Ne Demek İstiyor?

Geçen hafta Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, kısa bir baskının ardından kripto para piyasasından çıktı. Ünlü isim Bitcoin, Chainlink (LINK) ve Orchid (OXT) dahil olmak üzere 1,25 milyon dolarlık kripto para birimini tasfiye etti.

BTC’de para kazandığını iddia etse de LINK ve OXT’de büyük zaman kaybetti ve her iki altcoin’i de yerel zirvelerden satın aldı.

Dijital varlıklarını tasfiye ettiğini açıkladığında, özellikle Link’ten bahsetmişti:

“Şu anda sıfır Bitcoin sahibiyim. Bekleyeceğim ve izleyeceğim. 25 bin dolar kaybettim. Tıpkı borsa gibi, bunu anlamak da epey zamanımı aldı, bunu biliyorum. Link zayıf ve orkide çiçekleri kripto para dünyasında ölür. Bitmiş olabilirim ya da yeniden deneyebilirim.”

Yine de Portnoy geri dönüyor olabilir. Son zamanlarda Bitcoin ve Chainlink’i “yeniden alıp almayacağını” ima ediyor.

Dave Portnoy, Chainlink ve Bitcoin’e Dönmek İsteyebilir

Portnoy kripto para piyasasından çıktığında, para kaybettiği gerçeğini kararın arkasındaki itici neden olarak gösterdi:

“Gerçek borsada günde 6 haneli rakamlar yapıyorum. Elon’ın uzaydan altın çıkarmasını bekleyerek para kaybetmeye gerek yok. O gün gelmeden önce ayda kendi evimi inşa etmiş olacağım.”

Son birkaç aydır, Barstool Sports’un kurucusu her gününü takipçilerine milyonlarca dolarlık hisse senedi alım satımını nasıl yaptığını tweet atarak geçirdi. Yine de kripto para piyasalarında fırsat görüyor olabilir, özellikle son birkaç gündür yapılan düzeltmeden sonra bu düşünülebilir. Düzeltme, pazarı daha sürdürülebilir seviyelere getirdi.

25 Ağustos’ta Portnoy, takipçilerine Link’in kurtarılması gerekip gerekmediğini sordu:

“Görünüşe göre Bitcoin’de zirveyi alıp satmadım çünkü hepsi dahil olduğum zamandan çok daha düşük seviyede idi. LINK’i yeniden almalı mıyım? Sallanan kripto para piyasasını kurtarmak için Wall Street’teki yığınlardan birkaç dakika uzaklaşmalı mıyım?”

Geri Dönmek İçin İyi Bir Zaman mı?

Bazıları kripto para piyasasına yeniden girmek için şu anın en iyi zaman olmadığına inanıyorlar.

Blockchain analitik firması Santiment, 24 Ağustos’ta paylaştığı tabloda bu duruma işaret etti; tabloya göre Chainlink’in fiyatı ile LINK’in günlük aktif adres sayısı arasında düşüş eğilimi olabileceği gösteriliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner