Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Balina 4.500 BTC’yi Borsalara Gönderdi! Analistler, Bitcoin’e Ne Olacağını Açıklıyor

Balina 4.500 BTC’yi Borsalara Gönderdi! Analistler, Bitcoin’e Ne Olacağını Açıklıyor

ABONE OL:google-news

Büyük bir kripto işlemi, kripto trader’ları arasında heyecan oluşmasına sebep oldu. Anonim bir Bitcoin sahibi, 22 dolarlık bir ücret karşılığında 50 milyon dolar değerinde 4.500 BTC’yi transfer etti. İşlem ilk olarak balina gözlemcisi Whale Alert tarafından tespit edildi.

Bitcoin (BTC) Balinası Satış Yapabilir

Balina hesabı, 6 Şubat’ta ilk BTC bakiyesinin ortaya çıkmasından bu yana aktif durumda ve 160’tan fazla işlemde önemli miktarlarda Bitcoin gönderip alıyor.

En son Blockchain verilerine göre balina, Bitcoin’i açık piyasada satılabileceği veya takas edilebileceği kripto para borsası Binance‘e ait bir cüzdana taşıdı. Büyük transfer, en iyi kripto stratejistlerinin önde gelen kripto para biriminde kısa vadeli düşüş beklemesine yol açtı.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in bir alt yapı oluşturmadan önce 10.800 dolar aralığının en düşük seviyesine dokunabileceğini söyledi.

Başka bir popüler analist olan Flood’da, en iyi kripto para biriminde düşüş bekliyor. Analist, BTC’nin 11.000 doların altına düşmesi durumunda 10.500 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesine doğru bir hareket öngörüyor.

Kripto para analisti Josh Rager, en büyük kripto varlığı için daha fazla düşüş bekliyor. Rager, BTC’nin 10.000 doların altına inmesini bekliyor.

Ancak Rager, bir numaralı kripto para biriminin %30 düzeltme yapma eğiliminde olduğunu açıkladığı için geri çekilmeden rahatsız olmayacağını belirtiyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar