Yükleniyor...

Balina 4.500 BTC’yi Borsalara Gönderdi! Analistler, Bitcoin’e Ne Olacağını Açıklıyor

Büyük bir kripto işlemi, kripto trader’ları arasında heyecan oluşmasına sebep oldu.

Balina 4.500 BTCyi Borsalara Gonderdi Analistler Bitcoine Ne Olacagini Acikliyor

Büyük bir kripto işlemi, kripto trader’ları arasında heyecan oluşmasına sebep oldu. Anonim bir Bitcoin sahibi, 22 dolarlık bir ücret karşılığında 50 milyon dolar değerinde 4.500 BTC’yi transfer etti. İşlem ilk olarak balina gözlemcisi Whale Alert tarafından tespit edildi.

Bitcoin (BTC) Balinası Satış Yapabilir

Balina hesabı, 6 Şubat’ta ilk BTC bakiyesinin ortaya çıkmasından bu yana aktif durumda ve 160’tan fazla işlemde önemli miktarlarda Bitcoin gönderip alıyor.

En son Blockchain verilerine göre balina, Bitcoin’i açık piyasada satılabileceği veya takas edilebileceği kripto para borsası Binance’e ait bir cüzdana taşıdı. Büyük transfer, en iyi kripto stratejistlerinin önde gelen kripto para biriminde kısa vadeli düşüş beklemesine yol açtı.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in bir alt yapı oluşturmadan önce 10.800 dolar aralığının en düşük seviyesine dokunabileceğini söyledi.

Başka bir popüler analist olan Flood’da, en iyi kripto para biriminde düşüş bekliyor. Analist, BTC’nin 11.000 doların altına düşmesi durumunda 10.500 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesine doğru bir hareket öngörüyor.

Kripto para analisti Josh Rager, en büyük kripto varlığı için daha fazla düşüş bekliyor. Rager, BTC’nin 10.000 doların altına inmesini bekliyor.

Ancak Rager, bir numaralı kripto para biriminin %30 düzeltme yapma eğiliminde olduğunu açıkladığı için geri çekilmeden rahatsız olmayacağını belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner