Yükleniyor...

En İyi Erc-20 Token Sahipleri Varlıklarını Borsalardan Uzaklaştırıyor! İşte Nedeni

Blockchain analiz platformu Santiment'ten elde edilen veriler, ETH tabanlı tokenler konusunda ilginç bir eğilime işaret ediyor.

En Iyi Erc 20 Token Sahipleri Varliklarini Borsalardan Uzaklastiriyor Iste Nedeni

Blockchain analiz platformu Santiment’ten elde edilen veriler, ETH tabanlı tokenler konusunda ilginç bir eğilime işaret ediyor. Veriler, en iyi token sahiplerinin varlıklarını borsalardan özel cüzdanlara taşıdıklarını gösteriyor.

Santiment, ilk olarak REP sahiplerinin 3 Ağustos’ta AugurV2’ye geçiş beklentisiyle Temmuz ayı sonlarında eğilimi başlattığını gözlemledi.

Ethereum tabanlı Augur’daki trader’lar, platformu eşler arası bir piyasada gerçek dünyadaki olayları tahmin etmek için kullanıyor. Augur’un akıllı sözleşmeleri, gerçek dünyadaki duygularla doğal olarak uyumlu olan gerçek zamanlı verileri kullanmak üzere tasarlanmıştır.

Peki, Bu Ne Demek?

Santiment’e göre bu, Ethereum üzerindeki uzun vadeli yükseliş hissinin ve özellikle öngörülen zaman çerçevesi içinde Ethereum 2.0’a başarılı bir şekilde geçme yeteneğinin bir göstergesidir.

Başarılı bir kullanım senaryosuna sahip en eski DeFi platformlarından biri olan Augur, 21 dolar seviyelerinde işlem görüyor. REP, 237 milyar dolarlık bir piyasa değerine, son 24 saatte kabaca 21,3 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahiptir.

Projeye en çok yatırım yapan kişilerin bu şekilde hareket etmesi kripto paranın geleceğine inandıklarını ve uzun vadeli beklemeye geçtiklerini gösteriyor. Bu eğilim, Republic token’ın REN’i, Aave’nin LEND’i ve Kyber Network’ün KNC’si dahil olmak üzere diğer Ethereum tokenları için de geçerlidir.

Ethereum (ETH) Durumu

Yatırımcıların %88’i, ETH madencilik havuzları gelirinde ciddi bir düşüş olmasına rağmen Ethereum’da uzun vadede yükseliş bekliyorlar. Bu yükseliş hissi özellikle, gas ücretlerinin rekor düşük seviyeye ulaşmasıyla gerçekleşti.

Düşüş, ağdaki ticaret aktivitesinin düştüğünü ve bunun da ETH’nin 20 günlük EMA’nın 394 dolar altına düşmesine neden olduğunu gösteriyor. Şu anda, kripto para 400 dolar seviyesine ulaşmaya çalışıyor ve 381 dolardan işlem görüyor. Yukarı doğru hareket devam ederse, ETH’nin bir sonraki direnç seviyesi 415 dolar işaretinin üzerinde duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner