Yükleniyor...

David Faber, Elon Musk’ın Yeni CEO Aradığını İddia Etti

CNBC'den David Faber, Elon Musk'ın sansasyonel anketinin ardından Twitter'a yeni bir CEO aradığını iddia etti.

David Faber Elon Muskin Yeni CEO Aradigini Iddia Etti

CNBC‘den David Faber, Elon Musk‘ın sansasyonel anketinin ardından Twitter‘a yeni bir CEO aradığını iddia etti.

Kripto para piyasasının çalkantılı döneminde, kripto endüstrisinin önemli isimleri de sık sık gündeme geliyor. Dogecoin (DOGE) ve Bitcoin (BTC) desteğiyle bilinen Elon Musk, son ayların en tartışmalı isimleri arasında yer aldı. Sosyal medya devi Twitter‘ı satın alan Musk, kripto yatırımcılarını da umutlandırdı. Ancak Musk, tartışmaların odak noktası haline geldi. Twitter‘ın daha kötüye gittiğini iddia eden kullanıcı sayısında artış yaşandı. Tüm bu süreçlerin ortasında, Musk‘tan bir anket geldi.

Elon Musk, Yaptığı Anketin Ardından Twitter’a Yeni Bir CEO Arıyor

Twitter‘ın patronu Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden bir anket başlattı. Bu anket, “CEO’luğu bırakayım mı?” sorusuna yer verdi. Yüzde 50‘den fazla evet oyu gelmesinin ardından gözler Musk‘a çevrildi.

Tesla ve SpaceX CEO’su Musk, Twitter‘ı yönetemediği iddialarıyla karşı karşıya kalmıştı. Ankette de CEO‘luğu bırakmasını isteyenlerin sayısının fazla olması, Musk‘ı yeni CEO arayışına itti.

CNBC’den David Faber, Elon Musk‘ın yeni bir CEO aradığını belirtti. Ekim ayında 44 milyar dolara Twitter’ı satın alan Musk, görevde geçici olarak kalacağın belirtmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner