Yükleniyor...

Decentraland (MANA), Neden Yükseliyor? 17 Mayıs 2023

Apple'ın metaverse evreniyle ilgili yeni faaliyetleri, metaverse coin'lerini üst sıralara taşıdı, günün en çok yükselen coin'i MANA, nasıl ilerliyor?

mana

Apple’ın metaverse evreniyle ilgili yeni faaliyetleri, metaverse coin’lerini üst sıralara taşıdı, günün en çok yükselen coin’i MANA, nasıl ilerliyor?

Metaverse ile ilgili yeni ürününü netleştiren Apple, metaverse evrenine heyecan kattı. Çok uzun zamandır büyük bir gelişme sergilemeyen metaverse endüstrisi, Apple’ın bu hareketiyle ön plana çıktı. Özellikle de metaverse ile ilgili coin’lere yarayan bu gelişme, pek çok coin’de ciddi artışlara zemin hazırladı. Günün en çok yükselen coin’i yüzde 11,32’lik bir artışla Decentraland (MANA) oldu.

Ekran Resmi 2023 05 17 12.09.25

Decentraland (MANA) Grafik Analizi

Çok uzun bir aradan sonra 0,50 doları aşan MANA, yatırımcıların ve metaverse evrenini heyecanlandırdı. Bir zamanların en popüler coin’leri arasında yer alan MANA, haftalardan sonra düşen trendini kırmayı başardı . Kritik bir fiyat eşiğinin üstüne atan MANA, bu değeri aşağı yönlü kırdığı durumda sırasıyla 0,50 – 0,436 – 0,356 ve 0,281 dolara kadar düşebilir.

Metaverse furyasının devam etmesi ve farklı şirketlerin de bu alana adım atmasıyla birlikte MANA için sırasıyla 0,57 – 0,62 ve 0,76 dolar seviyeleri hedeflenebilir. MANA yükselişinin beklenebilmesi için metaverse konusunun tekrardan heyecanını sürdürmesi, piyasa bazlı haberler gibi birçok konu etken.

Ekran Resmi 2023 05 17 12.19.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner