Yükleniyor...

DeFi Borç Verme Platformlarındaki 115 Milyon Dolarlık Kısım Nakde Çevrildi

115 milyon dolarlık DeFi borç verme pozisyonları, Ethereum (ETH) 1.

DeFi Liquidation

115 milyon dolarlık DeFi borç verme pozisyonları, Ethereum (ETH) 1.385 dolara düşünce nakde çevrildi. Coinmarketcap’e göre Ethereum önceki gün %12 değer kaybetti.

Compound Finance, 86 milyon dolarlık nakde çevrilen pozisyonuyla tüm nakde çevirme işlemlerinin çoğunu oluşturdu. MakerDAO, 10 milyon dolarlık nakde çevirmeyle ikinci ve Aave v1 ve v2’de ise toplam 13 milyon dolarlık nakde çevirme pozisyonları var.

Ethereum’daki sert düşüş, üç aylık en yüksek nakde çevirme olayına sebep oldu. 25 Ekim’de ise nakde çevrilen pozisyonların değeri 93 milyon dolardı.

Tarihin en yüksek gas ücretleri, nakde çevirme işlemleri için bir neden olabilir. Salı günü basit Ethereum işleminin 46 dolara çıkması, çoğu kredinin nakde çevrilmesinin ardındaki neden olarak yorumlanıyor.

Messari’ye göre DeFi sınıfı, %13’e kadar düştü. Ama, DeFi Pulse Endeksi’ne (DPI) göre, son 30 günde %50’ye yakın getiri sağladı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner