Yükleniyor...

Dego Coin Nedir? Dego Coin Kaç TL, Yorum, Grafik

Dego Finance (Dego), zincirler arası bir NFT+DeFi protokolü ve altyapısı ve herkesin NFT'leri basabileceği, NFT madenciliği, açık artırmaları ve ticareti başlatabileceği açık bir NFT ekosistemidir.

dego

Dego Finance (Dego), zincirler arası bir NFT+DeFi protokolü ve altyapısı ve herkesin NFT’leri basabileceği, NFT madenciliği, açık artırmaları ve ticareti başlatabileceği açık bir NFT ekosistemidir.

Özellikleri DeFi’nin genel protokollerine benzer. Protokol, NFT’nin ticaretine, madenciliğine ve açık artırmaya çıkarılmasına izin verir. Ayrıca Dego, NFT’lerin DeFi alanında daha büyük bir rol oynayabileceği bir ekosistem kurmayı hedefliyor. Aynı zamanda varlıklarını oluşturmalarına ve ihraç etmelerine, ayrıca jetonlarını ve NFT’lerini madenciliğe, ticarete ve dağıtmalarına olanak tanır.

Dego Finance Nedir?

Dego Finance, iki işlevi olan bir NFT+DeFi protokolü ve altyapısıdır: Proje, kullanıcıları blok zinciri alanına çeken bağımsız ve açık bir NFT ekosistemi olarak hareket eder. NFT Suite, tüm NFT yaşam döngüsünü kapsayan, herkesin NFT yayınlamasına, açık artırmalara katılmasına ve NFT ticareti yapmasına olanak tanıyan hizmetler sunar.

Dego Finance ayrıca zincirler arası bir Katman 2 altyapısı sağlamak için bir NFT protokolü oluşturuyor. Dego Finance, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polkadot gibi çoklu blok zincirleri üzerine inşa ederek blok zinciri projelerinin kullanıcılar kazanmasını, jeton dağıtmasını ve daha çeşitli NFT uygulamaları geliştirmesini sağlar.

Dego Finance ayrıca zincirler arası bir Katman 2 altyapısı sağlamak için bir NFT protokolü oluşturuyor. Dego Finance, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polkadot gibi çoklu blok zincirleri üzerine inşa ederek blok zinciri projelerinin kullanıcılar kazanmasını, jeton dağıtmasını ve daha çeşitli NFT uygulamaları geliştirmesini sağlar.

Dego ayrıca blok zinciri projelerinin kullanıcı tabanını büyütmesini, token dağıtmasını ve daha çeşitli NFT destekli uygulamalar geliştirmesini sağlamak için zincirler arası bir altyapı sunar. Proje aynı zamanda Substrate aracılığıyla zincirler arası NFT varlık transferlerini mümkün kılan, uygulamaları ve temel protokolleri birleştiren bir parachain inşa ediyor. DEGO, Dego platformunun yardımcı program tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

 • Yönetişim: DEGO token sahipleri, projenin ekonomisini ve gelişmelerini yönlendirmek için platform parametrelerine oy verecek.
 • Teşvikler: DEGO tokenleri, gelecekte ödül avcılığına, tavsiyelere ve diğer programlara kullanıcı katılımını teşvik etmek için kullanılır.
 • NFT Suite: NFT basımı, stake, açık artırma, ticaret ve daha fazlası için DEGO tokenleri gereklidir.
 • Sistem Vergisi: DEGO tokenleri işlem yapan kullanıcılar bir temettü havuzuna katkıda bulunacaktır.
  Platform, NFT’lerin yaşam döngüsünü yönetmek için eksiksiz bir ürün paketi sunan DEGO NFT Suite’i içerir:
 • NFT Foundry: DEGO, ERC-20 veya BEP-20 tokenleri yatırarak benzersiz niteliklere ve nadirlik derecelerine sahip Nane NFT’leri. DEGO Finance’in NFT’leri, para basma işlemi sırasında token mevduatları tarafından desteklenir ve yatırılan tokenleri serbest bırakmak için ayrıştırılabilir.
 • NFT Madenciliği: NFT’leri ve maden ödüllerini paylaşın.
 • Müzayedeler: NFT müzayedeleri, FOMO3D müzayedeleri şeklinde gerçekleştirilir.
 • NFT Marketplace: Kullanıcılar, Treasureland’de NFT ticareti yapabilir.
 • ScanDrop: Kullanıcıların QR kodlarını tarayarak NFT airdroplarına katılmaları için bir dApp.

Proje, 2.100.000 DEGO tokeninin (maksimum arzın %10,00’ü) 0.00047619 ETH / DEGO’da satıldığı bir kamu satışından 1.000 ETH topladı.

degoo

Topluluk Büyüme Stratejileri

Dego Finance, elçileri, tavsiye ve ödül programları aracılığıyla pazarlama kampanyaları başlatacak.
Dego Finance, pazarlama çabalarını hızlandırmak ve kullanıcı tabanını büyütmek için tasarlanmış, planlanmış sürekli bir ürün lansmanı ve özellik yayın akışına sahiptir.

Dego Finance, diğer projelerle ortaklıklar geliştirmeye devam edecek. Son aylarda, Dego Finance çeşitli ortaklara (örn. Alpaca.city, Burger Swap, Binance Smart Chain, vb.) NFT’leri basıp dağıtmalarında yardımcı oldu. Dego Finance, topluluğunu daha da geliştirmek için bu çabalarını sürdürecektir.

degooo

DEGO Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DEGO Coin 65.31 TL TL’den işlem görüyor. DEGO Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -0.98% değişim gösterdi. DEGO Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 2,520,623 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 10,975,866 $ dolar seviyesinde.

DEGO Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 DEGO Coin 2.02 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle DEGO Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 33,82 dolarla kaydetti. Bununla birlikte TRIBE yılın en düşük seviyesini ise 1,56 dolarla belirledi.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner