Yükleniyor...

Delist furyası devam ediyor: OKX, sıradaki üç coin’i açıkladı!

Binance tarafında başlayan delist trendi OKX'te de sürüyor, popüler üç coin'i 26 Ağustos'ta delist edeceğini açıklayan borsa, sosyal medya hesabından uyarı yayımladı.

binance delist

Binance tarafında başlayan delist trendi OKX‘te de sürüyor, popüler üç coin’i 26 Ağustos’ta delist edeceğini açıklayan borsa, sosyal medya hesabından uyarı yayımladı.

Binance’in geçtiğimiz günlerde Serum’u (SRM) delist etmesi, piyasada büyük bir yankı yaratmıştı. Bir dönemin gözde coin’i SRM, delist haberiyle birlikte yüzde 25’ten fazla değer kaybetti. Bugün itibarıyla da bir delist duyurusu yapan OKX, üç adet coin’i işaret etti. Bu coin’lerden ikisi, döneme damga vuran ve yukarı yönlü sert fiyatlamalar yapan projelerdi.

https://twitter.com/okx/status/1692096797194285356

26 Haziran’da üç adet coin delist edilecek!

26 Haziran’da CVC/USDT, DASH/USDT ve ENJ/USDT paritelerini delist edeceğini açıklayan OKX, yatırımcılarda panik yarattı. Metaverse denilince akla gelen ilk coin’lerden olan ENJ’in delist edilecek olması, metaverse tutkunları ve kripto yatırımcısının tadını kaçırdı.

Yakın zamanda da başarılı bir şekilde halving sürecini tamamlayan DASH, OKX’i delist kısa sürede yüzde 10’dan fazla düştü. Piyasanın köklü coin’lerinden biri olan DASH, 26 Haziran’dan itibaren OKX’te yer almayacak. Delist edilecek coin’lerde ortak bir kritik nokta ise, USDT paritelerinin olması. Alım-satım işlemlerinde en çok tercih edilen parite, artık CVC, DASH ve ENJ için OKX’te mümkün olmayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner