Yükleniyor...

Canaan, Bitcoin madencilik ürünü için tarih verdi!

Bitcoin madencilik şirketi Canaan, uzun süredir beklenti yarattığı ürününü 12 Eylül'de piyasaya süreceğini duyurdu.

btc madencilikte sessiz hareketlilik

Bitcoin madencilik şirketi Canaan, uzun süredir beklenti yarattığı ürününü 12 Eylül’de piyasaya süreceğini duyurdu.

Yeni hizmetiyle ilgili haftalardan beri açıklamalar yaparak, kullanıcıları meraklandıran Canaan, sonunda tarih verdi. Yeni ürününü sektörde çığır açan ve endüstriyi şekillendiren olarak nitelendiren şirket, yeni lansmanında suncağını belirtti. 12 Eylül’de 10. yıl dönümünü kutlayacak olan Canaan, madencilik alanında dikkat çekmiş görünüyor.

canaan btc

Şirketten emin açıklamalar geldi

Yeni hamlesiyle birlikte sektöre farklı bir boyut kazandıracağına iddia eden Canaan, madenciliğin geleceğini şekillendireceklerini ifade etti. 2023’ün başından bu yana hisse değeri yaklaşık olarak yüzde 28 artış gösteren firma, faaliyetlerini hızlandırarak yeni ürürüne odaklanmış durumda.

12 Eylül’de yeni ürünüyle piyasayı sallayacağını vurgulayan Canaan, bu hareketin madencilik sektörüne rehberlik ve öncülük ifade edeceğini belirtiyor. Lansman için bir aydan daha kısa bir süre kalmış durumda. Kripto tarafındaki düşüşlerden olumsuz etkilenen madencilik alanı için Canaan’ın bu hareketinin nasıl bir etkisi olacağı ise şimdiden tartışma konusu yaratmış halde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner