Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası ABD’li Kullanıcılara Kapısını Kapatıyor!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, kısa süre önce ABD vatandaşlarına kısıtlama getirileceğini ve Binance.

Kripto Para Borsası Binance

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, kısa süre önce ABD vatandaşlarına kısıtlama getirileceğini ve Binance.com’da işlem yapmalarının engelleneceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En aktif şekilde müşteri tabanını büyüten ve aynı zamanda günlük işlem hacmi en yüksek olan kripto para borsası ABD’li trader’lara yönelik politikasını değiştiriyor. Borsanın kurucusu CZ, bugün attığı tweet’te uzun vadeli kazançlar için kısa vadeli ağrılar çekilebileceğini, ancak uzun vadede bunun bir kazanıma dönüşmesi için çalıştıklarını ifade etti.

https://twitter.com/cz_binance/status/1139391325172715522

Şu anda Binance, İngiltere, Singapur ve Uganda gibi birçok ülkelerde faaliyet gösteriyor. Borsanın ABD’li müşterilere kapısını kapatmasının nedeni ise ABD’li kullanıcılar için ayrı bir platformun açılacak olmasından kaynaklanıyor. Şirket bu amacı için ABD FinCEN ajansına kayıtlı ve Koi Compliance şirketine bağlı bir kuruluş olan BAM Trading Services ile ortaklık kurdu.

Binance US faaliyetlerine başlayana kadar ABD’li kullanıcıların Binance’in kendisinde işlem yapmaları engellenecek.

Binance hesabı olan ABD’li kullanıcılara 12 Eylül’e kadar 90 günlük süre verildi. Bu süreden sonra Binance’i kullanmaları engellenecek. ABD’li Binance topluluğu bu zamana kadar Binance US’in tam olarak faaliyete geçmesini umuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x