Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Binance 30 İşlem Çiftini Liste Dışı Bırakacak!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından bugün önemli bir duyuru yapıldı.

Binance İşlem Çifti

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından bugün önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruyla 30 işlem çiftinin borsadan kaldırılacağı belirtildi.

Binance, işlem çiftlerinin likiditeyi artırmak ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için borsadan kaldırılacağını belirtiyor:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için, Binance 30.09.2019 tarihinde (çoğu proje ekibinin talep ettiği şekilde) aşağıdaki işlem çiftlerinde alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır.”

Binance, 30.09.2019 tarihinde TSİ 11.00 itibariyle aşağıdaki 30 işlem çifti kaldıracak. Borsadan kaldırılacak olan işlem çiftleri şu şekilde: ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x