Anasayfa Borsalar Dev Kripto Para Borsası Binance 30 İşlem Çiftini Liste Dışı Bırakacak!

Dev Kripto Para Borsası Binance 30 İşlem Çiftini Liste Dışı Bırakacak!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından bugün önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruyla 30 işlem çiftinin borsadan kaldırılacağı belirtildi.

Binance, işlem çiftlerinin likiditeyi artırmak ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için borsadan kaldırılacağını belirtiyor:

“Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için, Binance 30.09.2019 tarihinde (çoğu proje ekibinin talep ettiği şekilde) aşağıdaki işlem çiftlerinde alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır.”

Binance, 30.09.2019 tarihinde TSİ 11.00 itibariyle aşağıdaki 30 işlem çifti kaldıracak. Borsadan kaldırılacak olan işlem çiftleri şu şekilde: ANKR/PAX, ANKR/TUSD, ANKR/USDC, BCPT/PAX, BCPT/TUSD, BCPT/USDC, BTT/BTC, DENT/BTC, DOGE/PAX, DOGE/USDC, ERD/PAX, ERD/USDC, FTM/PAX, FTM/TUSD, FUEL/ETH, GTO/PAX, GTO/TUSD, GTO/USDC, LUN/ETH, NCASH/BNB, NPXS/BTC, ONE/PAX, ONE/TUSD, PHB/PAX, PHB/USDC, TFUEL/PAX, TFUEL/TUSD, TFUEL/USDC, WAVES/PAX, WIN/BTC.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları