Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Binance’tan Vadeli İşlem Platformu Sürprizi!

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, önümüzdeki aylarda "Binance Futures" adını verdiği bir vadeli işlem platformu açacağını duyurdu.

Binance Futures Bitcoin Vadeli İşlemler

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, önümüzdeki aylarda “Binance Futures” adını verdiği bir vadeli işlem platformu açacağını duyurdu.

Taipei’de düzenlenen Asia Blockchain Summit’te konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, önümüzdeki aylarda açılacak olan Binance Futures’in ilk olarak 20 kat kaldıraçla BTC/USDT çiftini destekleyeceğini söyledi. Zhao, zamanla platformun daha yüksek kaldıraç oranlarının ve daha fazla işlem çiftini destekleyeceğini belirtti.

Binance Futures’a ait ekran görüntüsü:

Binance Futures

Vadeli işlem platformunun test sürümü birkaç hafta içinde kullanıma sunulacak. Tüm bunlara ek olarak borsanın bir süredir üzerinde çalıştığı ve artık çalışmalarda sona gelindiği marj ticareti özelliğinin de 11 Temmuz’a kadar tüm kullanıcılara açılması bekleniyor. Vadeli işlem platformunun test sürümünün de bu tarihten kısa bir süre sonra sunulması planlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde 100 kat kaldıralı türev ürününü duyuran Bitfinex, türev ürününü açmaya hazır. BiMEX’in de Bitcoin teminatlı 100 kat kaldıraçla sunduğu benzer bir ürünü bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner