Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası Kraken 2 Altcoin’i Listelemeye Hazırlanıyor!

Dev kripto para borsası Kraken, yaptığı duyuru ile Chainlink (LINK) ve Dai’yi (DAI) 25 Eylül’den itibaren marketinde listeleneceğini açıkladı.

Kraken Altcoin

Dev kripto para borsası Kraken, yaptığı duyuru ile Chainlink (LINK) ve Dai’yi (DAI) 25 Eylül’den itibaren marketinde listeleneceğini açıkladı.

Kraken, Chainlink (LINK) ve Dai (DAI) için 25 Eylül’de Türkiye saati ile 16:30’da para yatırma ve çekme işlemlerini başlatacak.

İlk alımlar fon işlemlerinin etkinleştirilmesinden kısa bir süre sonra başlayacak. Kraken, satış emirlerinin depozitolar netleşene kadar verilemeyeceğini belirterek para yatırma işlemlerinde onay sürelerinin bulunduğuna vurgu yapıyor.

İşleme açılacak işlem çiftleri ise şu şekilde:

  • LINK: LINK/USD, LINK/EUR, LINK/XBT, LINK/ETH
  • DAI: DAI/USD, DAI/EUR, DAI/USDT, ETH/DAI

Chainlink, 2017 yılında San Francisco merkezli SmartContract tarafından piyasaya sürüldü ve merkezi olmayan eşler arası ağları ve akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileri, etkinliklere ve ödemelere bağlayan bir kripto para projesi konumunda.

Dai ise kripto para volatilitesine karşı bir çit görevi gören, kripto sahiplerine anında likidite sağlayan ve mal ve hizmet satın almak için kullanılabilen, merkezi olmayan bir stablecoin. Dijital varlığın yaklaşık 86 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor. Dai’nin ana şirketi MakerDAO, DeFi endüstrisine 337 milyon dolar tutarında teminat olarak kilitlenmiş durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner