Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsasının CEO’sundan XRP için “Köpek Boku” Benzetmesi!

Kısa süre önce XRP/USD sürekli takas kontratlarını devreye alan dev kripto para borsası BitMEX'in CEO'su Arthur Hayes, 4 Şubat'ta yaptığı açıklamada Ripple ve XRP için dikkat çeken ifadeler kullandı.

Ripple XRP 1

Kısa süre önce XRP/USD sürekli takas kontratlarını devreye alan dev kripto para borsası BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, 4 Şubat’ta yaptığı açıklamada Ripple ve XRP için dikkat çeken ifadeler kullandı.

Yeni takas ürününün devreye alınmasıyla ilgi kişisel Twitter hesabından BitMEX’in duyurusunu alıntılayarak yorumda bulunan Hayes, “Buna Ripple, XRP veya köpek boku mu deniyor? Kim bilir, kimin umurunda. Sıfırdan daha değerli, bu yüzden USD çiftini BitMEX’te takas etmenin zamanı geldi. Boo-Yaka-sha!” ifadelerini kullandı.

Dünyanın en büyük borsalarından olan BitMEX’in CEO’sunun bu yorumu takipçilerinin ve XRP topluluğunun tepkisini çekti. Hayes’in dikkat çeken ifadelerinin ardından, BitMex için hangi kripto para biriminin listelediğinin hiçbir öneminin olmadığı, önemli olan şeyin kripto para biriminin sıfırdan daha değerli olması olduğu şeklinde yorumlar yapıldı.

Öte yandan Ripple’ın XRP’si son günlerin parlayan yıldızı. Yakaladığı trend ile toplam piyasa değerini 12.3 milyar dolara kadar çıkaran XRP, yazım sırasında 0,281 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner