Yükleniyor...

Bitcoin SV (BSV) Tekrar 300 Doların Üzerine Çıktı

Son 24 saat içinde, Bitcoin SV (BSV) ocak ayının sonundan bu yana ilk kez 300 doların üzerine çıktı.

bitcoin sv 300 doların üzerine çıktı

Son 24 saat içinde, Bitcoin SV (BSV) ocak ayının sonundan bu yana ilk kez 300 doların üzerine çıktı. BSV, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yüzde 6.26 oranında yükseldi. BSV, yazının yazıldığı sırada 303 dolardan işlem görüyordu. Bu son fiyat hareketinden sonra, Bitcoin SV; Ethereum’dan (ETH) sonra ikinci en iyi performans gösteren altcoin haline geldi.

Bitcoin SV (BSV) Fiyatı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlardaki büyümesine rağmen, Bitcoin SV geçen ay aşırı derecede dalgalanmıştı. Craig Wright ve Kleimann mahkemesi davasında daha önceki gelişmeleri takiben, yatırımcılar başlangıçta Wright’ın Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğu iddialarına inanmıştı. Bu haber BSV’nin geçen ay 400 dolardan fazla pompa yapmasına neden oldu. Bununla birlikte, olayların daha sonra tersine dönmesi, Wright’ın fonlara erişimi olduğunu kanıtlayamaması Bitcoin SV’nin son kazanımlarından bazılarını kaybetmesine neden oldu.

Bitcoin Cash’i (BCH) piyasa değeriyle dördüncü en büyük kripto para birimi pozisyonundan kısa bir süreliğine alan BSV, ocak ayı ortasında üç gün içinde değerinin üçte birinden fazlasını kaybettikten sonra tekrar beşinci sıraya geriledi. BSV şu anda en büyük beşinci kripto para birimini özelliğini koruyor ve piyasa değeri de 5,5 milyar doları aştı. Bununla birlikte, BSV bugün güçlü bir büyüme yaşayan tek kripto para birimi değil. Pratik olarak her varlık iyi performans gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x