Yükleniyor...

Digibyte Kurucusu Borsalara Karşı Eleştirilerini Sürdürüyor

Digibyte kurucusu Jared Tate, son zamanlarda kripto para borsaları için sert sözler ifade ediyordu.

Digibyte Kurucusu Borsalara Karşı Eleştirilerini Sürdürüyor

Digibyte kurucusu Jared Tate, son zamanlarda kripto para borsaları için sert sözler ifade ediyordu. Tate’e göre borsalar, Satoshi Nakamoto’nun hedeflediği şeye karşı davranıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Jared Tate, kripto para birimi topluluğunda birçok tartışmaya karışmış durumda. Geçtiğimiz günlerde basında Tate’in, Poloniex’in  Tron CEO’su Justin Sun’a satılmasını eleştirdiğine dair haberler yayınlanmıştı. Bunun üzerine Poloniex, Digibyte (DGB)’yi tek taraflı olarak tamamen borsadan silmeye karar vermişti. Bunun üzerine Tate, tüm borsaların merkeziyetçi olduğu iddiasını da yenilemişti.

Digibyte Kurucusu Yangına Körükle Gidiyor

Jared Tate, bu eleştirilerini sürdürüyor. Kısa süre önce, borsaların açgözlülük ve yolsuzluklarla piyasayı çarpıttığını iddia eden Tate, bunun Satoshi Nakamoto’nun orijinal vizyonuna aykırı olduğunu söyledi.

Digibyte’nin kurucusu, Satoshi’nin hiçbir zaman kripto para birimi varlıkları üzerindeki merkezi kontrol alışverişi istemeyeceğini iddia ediyor. Borsaların şu an tüm kripto varlıklarının büyük bir bölümünü yönettiği, örneğin Coinbase’in tek başına birçok Bitcoin ve Litecoin’i bünyesinde barındırdığı iddia ediliyor.

Peki sizce Tate’in iddia ettiği gibi, endüstri açgözlülükle mi yönetiliyor?


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x