Yükleniyor...

Diginex CEO’su Kurumsal Benimsemenin Bitcoin (BTC) Üzerindeki Etkisini Açıkladı

Diginex CEO’su Richard Byworth, kurumsal benimsemenin Bitcoin’in (BTC) fiyatı ve arzı üzerindeki etkisine ilişkin beklentilerini açıkladı

bitcoin kurumsal benimsenme

Diginex CEO’su Richard Byworth, kurumsal benimsemenin Bitcoin’in (BTC) fiyatı ve arzı üzerindeki etkisine ilişkin beklentilerini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bloomberg Markets and Finance ile yaptığı röportajda, blockchain çözümleri firmasının başkanı Bitcoin‘in şu anki 55.000 dolarlık fiyatı üzerinden %212’nin üzerinde bir artış beklediğini söyledi.

“Bu yılın sonuna kadar Bitcoin’in fiyatı için yaklaşık 175.000 dolar düşünüyoruz.”

CEO, BTC’nin 2021’in 4. çeyreğinde, dolaşımdaki bir emtia miktarını yılda çıkarılan miktara bölen stok-akış oranına (S2F) dayalı olarak fiyat hedefine ulaşabileceğini söyledi.

“Stok akışının çeşitli yönlerine bakarsanız, zaten 18.6 milyon Bitcoin’in 21 milyon arzdan çıkarıldığını gördüğümüz gibi, bir hisse senedinde ilginç bir oranla karşılaşmaya başlıyoruz. Akış esasına göre. Ve bu yüzden, muhtemelen Ekim ayının sonunda yılın ikinci yarısına kadar bu zirveyi göreceğimizi düşünüyoruz.”

Byworth, şirketler lider kripto varlığını elde etmek için yarışırken Bitcoin’in şu anda arz tarafında bir kriz yaşadığını ekliyor.

“Kurumsal benimsemeyi çok aşırı bir dereceye kadar görmeye başlıyorsunuz. Dört şirket var; MicroStrategy, Tesla, Square ve son zamanlarda Meitu, bu dört şirket, sadece birkaç ay içinde yıllık Bitcoin arzının %40’ını satın aldılar. Yani Bitcoin’de gerçekten arz tarafında bir kriz yaşıyoruz. Bu sadece rallinin erken aşaması. Buradan sonra işler daha da kızışacak. “


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x