Yükleniyor...

Dijital Ekonomi Zirvesi’nde Kripto Endüstrisi Konuşulacak

Türkiye'de İş Dünyası dergisinin düzenlendiği "Dijital Ekonomi Zirvesi" programında kripto sektörü ve dijitalleşme konuları ele alınacak.

Dijital Ekonomi Zirvesinde Kripto Endustrisi Konusulacak

Türkiye’de İş Dünyası dergisinin düzenlendiği “Dijital Ekonomi Zirvesi” programında kripto sektörü ve dijitalleşme konuları ele alınacak.

Teknoloji ilerledikçe bilgilerimiz ve varlıklarımızın işlenebildiği dijital ortamlar genişliyor. En yakın örnekleri ise mobil bankacılık ve kripto ticareti için hazırlanan uygulamalar olarak gösterilebilir. Bu teknolojilerin dijital dünyada ve kullanıcıların hayatında nasıl gelişim göstermesi gerektiğiyle ilgili birçok çalışma yürütülüyor. Kriptomeda CEO’su Eray Dengiz de sektörle bağlantılı bir panelde konuşmacı olarak, kripto para borsalarının mevcut düzenlemelere nasıl katkıda bulunacağıyla ilgili görüşlerini paylaşacak.

Dijital Ekonomi Zirvesi’nin Gündeminde Dijitalleşme Var

Türkiye’de İş Dünyası dergisi tarafından düzenlenen Dijital Ekonomi Zirvesi, dijitalleşmenin, markalardan, borsalara kadar uzanan etkisi hakkındaki panellere ev sahipliği yapacak.

Etkinlik, “Kripto Para Borsaları Piyasa İçin Ne Değer Üretmeli?”, “Ticarileşmeyi Bekleyen Fikirler ve Başarı Hikayeleri”, “Dijital Dünyanın Çözüm Ortakları” gibi konu başlıklarıyla, 6 Aralık Salı günü Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi‘nde yapılacak.

Odak noktasında kripto paraların bulunduğu “Kripto Para Borsaları Piyasa İçin Ne Değer Üretmeli?” panelinde; Kriptomeda Kurucusu Eray Dengiz, Kripto Para Uzmanı Oytun Es, GateTR, OKX ve Phemex borsalarından yetkili kişiler konuşma yapacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner