Yükleniyor...

Dikkatler, Mina’nın üzerinde (MINA): Yönünü yukarı çevirdi!

Geçmiş dönemlerden bu yana sıkı bir kitlesi olan Mina (MINA), istikrarlı fiyat yapısıyla tekrardan gündeme geldi.

Mina Protocol

Geçmiş dönemlerden bu yana sıkı bir kitlesi olan Mina (MINA), istikrarlı fiyat yapısıyla tekrardan gündeme geldi.

Sıradaki boğa sezonunun yıldız adaylarından biri olarak görülen MINA, sağlam adımlarıyla ilgi topladı. BTC‘deki son düşüşte, diğer altcoin’lere oranla daha az etkilenen popüler coin, hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Son 24 saatte yüzde 2,58 artışıyla “En Çok Yükselenler” listesinin ikinci sırasına yerleşen MINA, şimdiden merak uyandırmış durumda.

Önceki süreçlerden bu yana da büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan MINA, rüzgarı arkasına alarak etkili bir performans ortaya koyabilir mi?

Ekran Resmi 2023 10 19 09.39.09

Son 10 gündür istikrarlı bir yükseliş var!

9 Ekim’de yükseliş trendine başlayan MINA, BTC’deki sallantılara rağmen bu fiyat yapısını sürdürüyor. Ara sıra düzeltme verse de, yükselen trendini ihmal etmeyen popüler coin, güncel olarak 0,3775 dolardan işlem görüyor. MINA tarafındaki yükseliş hareketi devam ettiği sürece hedeflenebilecek seviyeler sırasıyla 0,3809 – 0,3881 ve 0,3970 dolardır. Bunlara ek olarak, kırmızı kutunun aşılmasıyla beraber artışların hacim kazanması muhtemel.

0,3809 doların aşılamaması, BTC’nin 28.300 doların altında kalması veya haber akışının negatife evrilmesi, MINA fiyatını olumsuz etkileyebilecek faktörler arasında yer alıyor. Düşüş senaryosunda odaklanılabilecek seviyeler sırasıyla 0,3711 – 0,3650 – 0,3561 ve 0,3480 dolardır. Özellikle de yeşil kutudaki fiyat hareketi, MINA adına karar verici bir nitelikte olabilir.

Ekran Resmi 2023 10 19 09.41.26

Mina (MINA) nedir?

Mina protokolü, merkeziyetsiz uygulamaların (dApp) daha verimli çalışmasını hedefleyen bir blockchain’dir. Mina blockchain, yalnızca 22 KB olacak şekilde düzenlenmiştir ve hiçbir zaman artmayacaktır. Belirtilen bu boyut, BTC, ETH gibi diğer blockchainlerin boyutuna kıyasla oldukça düşük seviyeye denk geliyor. Bu durum Mina ekosistemini ön plana çıkaran başlıca unsurlar arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner