Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Ekibinden Ross Nicoll, Dogecoin Vakfındaki Görevinden Ayrılacağını Duyurdu

Dogecoin geliştiricisi, birkaç nedenden dolayı kripto para birimiyle ilişkili vakıftan uzaklaşacağını söyledi.

dpgee

Dogecoin geliştiricisi, birkaç nedenden dolayı kripto para birimiyle ilişkili vakıftan uzaklaşacağını söyledi.

Dogecoin Vakfı’nın direktörlüğünü üstlenen Dogecoin’in en iyi geliştiricilerinden Ross Nicoll, birkaç nedenden dolayı kripto para birimiyle olan ilişkisini azaltacağını belirtti.

Alphabet Inc’de tam zamanlı yazılım geliştiricisi olan Nicoll, işvereni blok zinciri alanına taşınıyor olabileceği için olası bir çıkar çatışmasını önlemek amacıyla Dogecoin Vakfı’ndaki görevinden ayrılacağını söyledi. Öte yandan her iki görevi bir araya getirerek artan iş yükü nedeniyle strese de işaret eden Nicoll, bir blog yazısında vakfın danışmanı olarak kalacağını yazdı. Ross Nicoll, en son Temmuz 2021’de bahşiş ödemesi aldığını belirterek, vakıftan maaş almadığını ifade etti.

En iyi Dogecoin geliştiricisi, ”Dogecoin Vakfı’nın, basit süreçlerin her adımının olması gerekenden çok daha karmaşık olduğu, son derece zorlu bir ortamda faaliyet gösterdiğini” belirtti.

Nicoll, şu ifadeleri kullandı:

“Birkaç nedenden dolayı Dogecoin’den uzaklaşacağım. Öncelikle ilgili stres bunaltıcı ve bir süreliğine kendime odaklanmak için geri adım atmam gerekiyor. Günlük işimde iş verenim blockchain alanına yönelebilir. Bu da Dogecoin’de direktör olarak kalırsam çıkar çatışması riskine yol açıyor. Dogecoin Vakfı’na yapabileceğim her şeyi teslim ediyorum. Geçişi sağlamak için Vakfın danışmanı olarak kalacağım. Bir muhtemelen 4-8 hafta sürecek. Birlikte harika zamanlarımız oldu Dogecoin ve ben hala buralarda olacağım, sadece daha sessiz. Son olarak, unutmayın; her gün sadece iyilik yapın.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner