Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Elon Musk’ın Tweetleri Olmadan 0,31 Dolara Geri Döndü

En popüler meme kripto para birimi 0,31 dolar seviyesine yükseldi.

dogecoin doge elon musk 0.31 dolar

En popüler meme kripto para birimi 0,31 dolar seviyesine yükseldi. Kripto para topluluğunun popüler isimlerinden David Gokhshtein, bu yükselişin Elon Musk’la hiçbir ilgisi olmadığını vurguladı.

Coingecko verilerine göre piyasa değeri bakımından 8. sırada yer alan DOGE, yazının yazıldığı sırada 0.3174 dolardan işlem görüyordu. Kripto para, bir gün önce tekrar ziyaret ettikten sonra bugün ikinci kez 0,31 doları geri aldı. Gokhshtein, yükselişin Tesla ve SpaceX CEO’su Musk’ın tek bir tweet’i olmadan mükemmel bir şekilde gerçekleştiğini tweetledi.

PAC Protocol CEO’su David Gokhshtein, DOGE’un Elon Musk’ın desteği olmadan kazanımlar elde ettiğini ifade ederek bu durumun meme coin için “oyunu değiştirdiğini” açıkladı.

Ünlü isim Dogecoin’in güçlü bir kullanım senaryosuna, güçlü bir topluluğa sahip olduğuna ve şu anda DOGE’nin “bir kripto para biriminin yapmak istediği şeyi yaptığına” inanıyor.

0.35 Dolara Yükselmeye Hazır

Tanınmış kripto analisti ve trader Scott Melker, Dogecoin’in Düşen Kama modeli oluşturduğunu gösteren bir kripto grafiği paylaştı, bu blok düzeni genellikle tersine dönüyor ve kripto paranın yükselmeye hazırlandığını gösterebilir. Melker, hedefin 0.35 dolar olabileceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner