Yükleniyor...

Dogecoin, Elon Musk Desteğiyle Güçleniyor

Piyasadaki en büyük meme kripto birimlerinden Dogecoin (DOGE), son 40 gündür sağlam bir fiyat performansı gösteriyor.

Dogecoin Elon Musk Destegiyle Gucleniyor

Piyasadaki en büyük meme kripto birimlerinden Dogecoin (DOGE), son 40 gündür sağlam bir fiyat performansı gösteriyor.

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ın 44 milyar dolarlık satın alımını tamamlamasıyla birlikte Ekim ayında önemli bir fiyat rallisi yaşadı. Piyasa, milyarderin Dogecoin’i platformun bir parçası haline getirmesini bekliyordu. Ancak, Twitter’ın Musk’ın devralmasının ardından yerel bir kripto para cüzdanını entegre etme planını rafa kaldırdığı bildirildikten sonra Dogecoin’in fiyatı düştü. Memecoin yine de karlılığını korumaya devam ediyor.

Elon Musk, Dogecoin Desteğini Sürdürüyor

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ın kripto para birimleri ile işlem yapmayı kolaylaştırmak istediğini söyledi.

Açıklamayı Twitter Spaces’teki bir konuşma sırasında yapan Musk, meme kripto para birimi Dogecoin’e desteğini yineledi. DOGE, son 40 gündür sağlam bir fiyat performansı gösteriyor ve öngörülebilir gelecekte tam gelişmiş bir trendin tersine dönmesine işaret eden önemli teknik sinyaller oluşturuyor. Bu da Elon Musk’ın desteğiyle birlikte varlığın yüksek karlılığını açıklayabilir.

CoinGecko verilerine göre DOGE fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 1,4 arttı ve şu anda 0,103 dolardan işlem görüyor. Cardano’nun (ADA) hemen üzerinde piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner