Yükleniyor...

Dogecoin Kurucu Ortağı, DOGE’nin Kendisini “Dijital Para Birimi” Olarak Sunması Gerektiğini Söyledi

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus Twitter kullanıcı adıyla Shibetoshi Nakamoto, Dogecoin'in "meme" token tanımına uymadığını ve Dogecoin'in kendisini dijital para birimi olarak pazarlaması gerektiği şeklinde bir tweet paylaştı.

Dogecoin 2

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus Twitter kullanıcı adıyla Shibetoshi Nakamoto, Dogecoin’in “meme” token tanımına uymadığını ve Dogecoin’in kendisini dijital para birimi olarak pazarlaması gerektiği şeklinde bir tweet paylaştı.

Billy Markus, Dogecoin’in neden meme statüsünden vazgeçmesi gerektiğini ise şöyle açıkladı;

“Zaten sonsuz dijital spekülasyon, dijital token ve zincir var. Her gün anlamsız spekülasyon tokenleri yapılıyor. Dogecoin, satın alma ve ticaret için en çok kullanılan token olma yolunda ilerliyor.”

Markus, destekçilerin Dogecoin projesine nasıl katkıda bulunabileceğini şöyle anlatıyor;

“Doğrudan çekirdek koda katkıda bulunabilirsiniz, Dogecoin vakfının öncülük ettiği birçok projeden birine katkıda bulunabilirsiniz. Hiçbir şey, başarılı olmasını istediğiniz şeye yardım etmenizi engelleyemez.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner