Yükleniyor...

Dogecoin’de (DOGE) Neler Oluyor? 3 Haziran 2023

Yirmi gündür belirli bir fiyat aralığında gidip gelen Dogecoin (DOGE) için yükselişler kapıda mı?

Dogecoin

Yirmi gündür belirli bir fiyat aralığında gidip gelen Dogecoin (DOGE) için yükselişler kapıda mı?

Pepe’nin (PEPE) çöküşüyle birlikte havasını kaybeden memecoin trendi, Dogecoin’e (DOGE) yansıdı. Uzun süredir akümüle olan DOGE, teknik analizden daha çok temel analize ihtiyaç duyuyor gibi. Genellikle Elon Musk’ın sosyal medya gönderileriyle veya Twitter’ın hamleleriyle ön plana çıkan DOGE için grafik ne durumda?

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

4 saatlik diliminde önemli bir aralıktan sıçrama yapan DOGE, son 3 günde yüde 5,95’lik bir değer kazandı. Sıradaki direnci ve en yakın destek noktasının tam arasında işlem gören DOGE, 0,76 dolar alanını kalıcı şekilde aştığı takdirde daha hacimli artışlaş yaşayabilir. DOGE için izlenebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 0,76 – 0,86 – 0,95 ve 0,97 dolardır. Bu değerlerde satış yönlü işlemler üstünlük kurabilir.

Memecoin’lerin gözden düşmesi, Ethereum’un geri çekilmesi faktörler, DOGE’de yaşanabilecek düşüşü daha da dip fiyatlara çekebilir. DOGE için alıcıların aktif rol oynayabileceği seviyeler sırasıyla 0,68 – 0,659 ve 0,624 dolardır. Ayrıca DOGE için teknik analiz kadar temel analiz de büyük önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 06 03 17.46.55

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x