Yükleniyor...

“Dogefather” Elon Musk, SNL’de DOGE’dan Bahsedebilir

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, Twitter'da yine bir Dogecoin (DOGE) paylaşımında bulundu.

the dogefather elon musk snl

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter’da yine bir Dogecoin (DOGE) paylaşımında bulundu. Musk, katılacağı Satırday Night Live programına atıfta bulunarak kendisine “The Dogefather” ismini taktı. Kısacası Musk, Dogecoin’in SNL’nin bir parçası olacağını ima ediyor.

Tesla CEO’su Musk’un favori kripto para birimi Dogecoin’in çok beklenen “Saturday Night Live” lansmanının bir parçası olup olmayacağına dair herhangi bir şüpheniz varsa, bu şüpheler ortadan kalkmış sayılabilir.

Eksantrik milyarder, DOGE’a açıkça atıfta bulunarak “The Dogefather” başlığını Twitter’da yayınladı ve takipçilerine 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan “SNL” programını hatırlatmak istedi. hatırlatıyor olabilir. Tabi Dogecoin taraftarı arkadaşı Snoop Dogg’un ikinci stüdyo albümüne de atıfta bulunuyor olabilir.

Musk’ın SNL’yi sunacak olması geçen hafta onaylandı. Pop şarkıcısı Miley Cyrus, Tesla CEO’suna müzik konuğu olarak katılacak.

Pazar günü MarketWatch, Musk’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından düzenlendiği iddia edilen açılış monologunu yayınladı. Bu elbette bir şakaydı.

Dogecoin’in Değeri Yükseldi

Musk’ın DOGE tweet’inden sonra kripto para biriminin değeri yükseldi. Coingecko verilerine göre DOGE, son 24 saatte %19, son 1 saatte ise %5 oranında değer kazandı. DOGE, yazının yazıldığı sırada 0,324112 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner