Yükleniyor...

Donald Trump NFT’leri, röportaj sonrasında hareketlendi!

Donald Trump, katılmış olduğu bir röportaj ile birlikte kendi NFT koleksiyonlarına ilgi topladı.

donald trump bitcoin scam

Donald Trump, katılmış olduğu bir röportaj ile birlikte kendi NFT koleksiyonlarına ilgi topladı.

Tucker Carlson ile X üzerinden bir röportaj gerçekleştiren Donald Trump, NFT’lerindeki hareketlilikle ilgi topladı. Toplamda 110 milyon görüntülenme alan gönderi, Donald Trump’ın NFT’lerinde fiyat ve hacim artışını getirdi. Röportajdan önce 0,10 – 0,13 ETH arasında işlem gören NFT’ler, canlı yayınla beraber ivme kazandı.

Ekran Resmi 2023 08 24 14.52.38

Kısa sürede 17 ETH işlem hacmine ulaştı

Öğle saatlerinden sonra Polygon tabanlı Trump Dijital Ticaret Kartları, harekete geçti. Popüler NFT platformu OpenSea’den alınan verilere göre, koleksiyonun işlem hacmi 17 Ethereum’ a dayandı. Geçmiş dönemlerde kripto endüstrisine olan karşı gelen Trump, NFT hamlesinden sonra bu alana yakınlaşarak büyük oranda kazançlar elde etti.

Geçtiğimiz haftalarda 500.000 dolarlık dijital varlığa sahip olduğu bildirilen Trump, birkaç gün önce yayımlanan rapor ile herkesi şaşırttı. Rapor, Trump’ın güncel olarak 2,8 milyon dolarlık dijital varlığa sahip olduğunu gösteriyor. X üzerinden Tucker Carlson ile röportaj gerçekleştiren eski ABD Başkanı, yalnızca kripto yatırımcıları tarafından değil, küresel çapta yakınen takip ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner