Yükleniyor...

Donald Trump’ın kripto cüzdanında sürpriz kazanç: 1 milyon dolar oldu!

TRUMP isimli memecoin lansmanda Donald Trump'a 7 bin 100 dolarlık token gönderdi, bu token'ın değeri an itibariyle 1 milyon doları aştı.

donald trump memecoin

TRUMP isimli memecoin lansmanda Donald Trump’a 7 bin 100 dolarlık token gönderdi, bu token’ın değeri an itibariyle 1 milyon doları aştı.

Merkeziyetsiz borsalarda her gün yüzlerce kripto para birimi piyasaya sürülüyor. Birçok kripto para birimi rug pull (dolandırıcılık) amacıyla oluşturuluyor. Ancak içlerinden çok az bir kısmı erken yatırımcılara ciddi kazançlar sunabiliyor.

ABD’de başkanlık seçimlerine hazırlanan Donald Trump’ın adını kullanan kripto girişimcileri, TRUMP adında bir memecoin’i piyasaya sürdü. TRUMP ekibi, lansmanda Donald Trump’a 7 bin 100 dolarlık token gönderdi. Kısa bir süre sonra bu token’ların değeri 1 milyon doları aştı.

Donald Trump’a 1 milyon dolarlık memecoin jesti

ABD’nin bu yıl gerçekleşecek başkanlık seçimine hazırlanan Donald Trump’a 1 milyon dolarlık jest yapıldı. Maga (TRUMP) isimli memecoin, piyasaya çıktığında Donald Trump’ın cüzdanına 7 bin 100 dolarlık TRUMP gönderdi. Bu token’ların değeri an itibariyle 1 milyon doları aştı.

donald trump

Donald Trump’ın ABD’de başkanlığa bir adım daha yaklaşması, TRUMP memecoin’inin yükselişine yol açtı. TRUMP, Kasım ayında 0,19 dolar seviyesinde işlem görürken, an itibariyle 2 doları aştı. Token’ın 10 katı yükseliş yaşaması, birçok kripto yatırımcısına büyük kazançlar sağladı. Bu yatırımcılardan birisi de Donald Trump oldu. Ancak Donald Trump, TRUMP satın almadı. Başkan adayının sahip olduğu token’lar, TRUMP ekibinden gönderildi.

Pazarlama stratejisi olarak kullanılan hamle başarılı oldu ve Donald Trump’ın cüzdanına gönderilen TRUMP’ların değeri 1 milyon doları aştı.

Kripto para piyasasına Donald Trump’ın adıyla birçok token sürüldü. Birçoğu yatırımcıları mağdur etti. TRUMP’ın güncel piyasa değeri ise 100 milyon dolara yaklaştı.

Donald Trump’ın kripto cüzdanındaki varlıklar 2,5 milyon doları aştı.

TRUMP’ın Donald Trump ile bir ilgisi bulunmuyor. Başkan adayının ismiyle piyasaya sürülen kripto para birimi, yatırımcıların manipülatif stratejisinde kullanılıyor. Memecoin yatırımcıları, Donald Trump’ın başkanlığı kazanacağını düşünerek TRUMP satın alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner