Anasayfa Bitcoin Haberleri 4.5 Trilyon Doları Yönetenler Bitcoin ve Ethereum'u Konuşmak için Bir Araya Geliyor

4.5 Trilyon Doları Yönetenler Bitcoin ve Ethereum’u Konuşmak için Bir Araya Geliyor

ABONE OL:google-news

Şeyhler, sultanlar, prensler ve prensesler bu ayın sonunda yatırım stratejilerini tartışmak amacı ile Monako’da özel bir toplantıda buluşacaklar.

Toplantı konuları arasında ise “blockchain”, “Bitcoin (BTC) ve “Ethereum (ETH)” yer alıyor. Kripto para topluluğu için oldukça önemli olan bu toplantıya, sunum yapmak amacı Cenevre İşletme Okulu’nda blockchain teknolojisi profesörü olarak görev yapan Fiorenzo Manganiello da davet edildi.

28 Temmuz-30 Temmuz arasında Fairmont Monte Carlo Otel’de gerçekleşecek olan toplantıya 600 ailenin temsilcisinin katılması bekleniyor. Organizatörler tarafından yapılan açıklamaya göre, yapılması planan toplantı, şimdiye kadar ki en özel ve en etkili aile serveti toplantısı.

Böyle bir toplantıda BTC, ETH ve blockchain ekosistemine yatırım yapılması kararı çıkması durumunda, bazı dengeler değişebilir.

Toplantının alt başlıkları ise, “Blockchain Gelirleri”, “Blockchain ve İş Hayatı”, “Dijital Teknolojide Büyüme Sermayesi”, “STO” ve “Teknolojinin Ötesine Bakmak” olarak planlanmış.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Bizi Takip Edin

921BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,975TakipçilerTakip Et
611AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar