Yükleniyor...

4.5 Trilyon Doları Yönetenler Bitcoin ve Ethereum’u Konuşmak için Bir Araya Geliyor

Şeyhler, sultanlar, prensler ve prensesler bu ayın sonunda yatırım stratejilerini tartışmak amacı ile Monako'da özel bir toplantıda buluşacaklar.

4 trilyon dolarlik bitcoin toplantisi

Şeyhler, sultanlar, prensler ve prensesler bu ayın sonunda yatırım stratejilerini tartışmak amacı ile Monako’da özel bir toplantıda buluşacaklar.

Toplantı konuları arasında ise “blockchain”, “Bitcoin (BTC) ve “Ethereum (ETH)” yer alıyor. Kripto para topluluğu için oldukça önemli olan bu toplantıya, sunum yapmak amacı Cenevre İşletme Okulu’nda blockchain teknolojisi profesörü olarak görev yapan Fiorenzo Manganiello da davet edildi.

28 Temmuz-30 Temmuz arasında Fairmont Monte Carlo Otel’de gerçekleşecek olan toplantıya 600 ailenin temsilcisinin katılması bekleniyor. Organizatörler tarafından yapılan açıklamaya göre, yapılması planan toplantı, şimdiye kadar ki en özel ve en etkili aile serveti toplantısı.

Böyle bir toplantıda BTC, ETH ve blockchain ekosistemine yatırım yapılması kararı çıkması durumunda, bazı dengeler değişebilir.

Toplantının alt başlıkları ise, “Blockchain Gelirleri”, “Blockchain ve İş Hayatı”, “Dijital Teknolojide Büyüme Sermayesi”, “STO” ve “Teknolojinin Ötesine Bakmak” olarak planlanmış.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner