Yükleniyor...

Chainlink’den (LINK) Kaçış Başlıyor!

Chainlink (LINK) şüphesiz son iki yıldır en iyi performans gösteren kripto para oldu.

chainlink balinalar kacis

Chainlink (LINK) şüphesiz son iki yıldır en iyi performans gösteren kripto para oldu. Piyasa genelinde yaşanan düşüş trendine rağmen, sürekli olarak tüm zamanların en yüksek seviyesini yenileyen LINK, orta vadede daha da yüksek seviyelere çıkabilir ancak kısa vadeli görünüm olarak biraz kasvetli duruyor.

Analistler tarafından yapılan açıklamalara göre, borsa cüzdanlarına büyük miktarlarda LINK girişi oluyor ve bu durum da ultra düzeyde kâr elde eden yatırımcıların varlıklarını boşaltmak istediğini gösteriyor. Özellikle bir kripto para trader’ının yaptığı açıklamada, balinaların piyasalardaki varlıklarını satmadan önce son bir çıkış yükselişi yapabilecekleri belirtildi.

Yazım sırasında Chainlink, 8.15 dolar seviyesinden işlem görüyor ve bu seviye kısa bir süre önce 8.45 dolar reddinden sonra yaşadığı 6.80 dolar seviyesine düşüşünden, dikkate değer bir artış yaşadığını gösteriyor.

Kısa vade içerisinde yaşanabilecek bir satış baskısı, kripto parayı 4.60 ile 4.80 dolar arasına itebilir ve bu seviye tüm zamanların en yüksek seviyesinden %50’lik bir düşüşe işaret edecektir.

Önümüzdeki günlerde, Chainlink’in yükselişin devam edip etmeyeceğini, bu durumun geçici mi yoksa uzun ömürlü mü olacağını hep birlikte göreceğiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner