Yükleniyor...

Dragonfly, MetaStable Capital’i Satın Aldı

Girişim sermayesi şirketi Dragonfly, en eski kripto yatırım fonlarından biri olan ve hedge fund hizmeti sunan MetaStable Capital'i açıklanmayan bir tutar karşılığında satın aldı.

Dragonfly Hedge Fundi Satin Aldi

Girişim sermayesi şirketi Dragonfly, en eski kripto yatırım fonlarından biri olan ve hedge fund hizmeti sunan MetaStable Capital‘i açıklanmayan bir tutar karşılığında satın aldı.

Bloomberg’e göre, 2014 yılında başlatılan MetaStable’ın 31 Temmuz itibariyle yönetimi altındaki varlıkların toplam ederi 400 milyon doların üzerindeydi.

Dragonfly MetaStable Capital’i Bünyesine Kattı

Dragonfly Yönetici Ortağı Haseeb Qureshi, Bloomberg’e ayı piyasasının birçok fonun kripto pazarından çıkmasına neden olduğunu söyledi. Buna rağmen Dragonfly’ın kripto piyasasında daha da derinlere inmeye ve hizmetlerine devam etme konusunda kararlı olduğunu da ekledi.

Bloomberg’in raporuna göre Dragonfly isminden “Capital” kelimesini çıkardı ve yeni bir logoya geçti. Şirketin görünümünü ve yönünü değiştiren bu yenilikler satın alım anlaşmasının bir parçası. 2018 yılında kurulan Dragonfly Capital’in yatırım portföyü, diğer yatırım yöneticisi platformların yanı sıra akıllı sözleşmeler platformu Avalanche, Layer-1 block chain platformu Near Protocol, DAI token yaratıcısı MakerDAO ve zkSync yaratıcısı Matter Labs‘ı barındırıyordu. Geçtiğimiz nisan ayında Dragonfly, üçüncü kripto fonu için çıktığı yatırım turunda toplam 650 milyon dolar topladı .

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner